Logona Oční krém proti vráskám, Age Protection 15 ml

Logona Oční krém proti vráskám, Age Protection 15 ml

  • Bez DPH 473 Kč

Oční krém proti vráskám s hyaluronem a výtažky z rakytníku je určen pro intenzivní péči o citlivou zralou pokožku v okolí očí. Kombinace kvalitních olejů, másel a výtažků zpevňuje a vyhlazuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Oční krém proti vráskám Age Protection s hyaluronem a výtažky z rakytníku od firmy Logona je určen pro intenzivní péči o náročnou a citlivou zralou pleť v okolí očí. Silná kombinace kvalitních olejů a rostlinného másla pleť zpevňuje, vyhlazuje a výrazně zlepšuje stav vrásek a drobných linek.

Extrakt z rakytníku řešetlákového má vysoký obsah vitaminu C, který je silným antioxidantem, účinně bojuje proti volným radikálům, a pomáhá tak zpomalovat stárnutí pleti. Kyselina hyaluronová je přírodní a pro tělo vlastní látka. Dokáže regenerovat podkožní vazivo tak účinně, že ve výsledku vyplňuje i hluboké vrásky.

Bambucké máslo je velmi bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správné fungování pleti a zvyšují její přirozenou obrannou schopnost. Mandlový olej je charakteristický pro svoji vysokou výživnost. Přesto je tak jemný, že nedráždí ani tu nejcitlivější pleť a chrání ji před poškozením vnějšími vlivy. Dále obsažený brokolicový olej má vysoký obsah antioxidačních látek, zejména vitaminu A, jenž zvyšuje odolnost pleťových buněk a zpomaluje jejich stárnutí.

Použití: Jemně vklepejte malé množství ráno a večer do citlivé pleti v okolí očí.

Detailní složení a vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?