Annemarie Börlind Oční stíny MONO Golden Green 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Golden Green 2 g

Skladem 3 - 5 ks

Světlounké, hráškově zelené stíny s perletí podtrhnou především zelené a šedé oči a během dne pečují o jemnou pokožku víček například díky jojobovému oleji.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Golden Green mají hráškově zelenou barvu se zlatým shimmerem. Budou slušet hlavně zeleným nebo šedým očím. Jsou dobře pigmentované, krásně přilnou k víčku a skvěle se hodí pro každodenní líčení. Zároveň o jemnou pokožku pečuje například díky jojobovému oleji.

Příjemně hedvábná textura se snadno nanáší, krásně přilne k víčku a díky minerálním pigmentům ho rovnoměrně pokryje intenzivním odstínem. Stíny je možno aplikovat jak samostatně, tak v kombinaci s dalšími barvičkami. Součástí balení je i houbičkový aplikátor a zrcátko pro snadné líčení kdykoliv a kdekoliv.

Složení stínů nijak nedráždí ani netatěžuje pokožku a je vhodné i pro ciltivé oči a pro nositelky kontaktních čoček. Obsažený jojobový olej je výborným prostředkem pro péči o pokožku víček, vyživuje ji, zvláčňuje a chrání před ztrátou hydratace. Spolu se skvalenem ji zanechá nádherně jemnou. Vitamin E pak předchází jejímu předčasnému stárnutí.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: zelená, zlatá

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?