Annemarie Börlind Oční stíny MONO Mocha 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Mocha 2 g

Skladem 3 - 5 ks

Oční stíny ve středně hnědém tónu s jemným shimmerem se hodí hlavně pro hnědé oči. Obsahují jojobový olej a další pečující látky, které jemnou pokožku víčka vyživují a zvláčňují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Mocha dodají vašim očním víčkům hluboký pohled díky středně hnědé barvičce se stříbrnou perletí. Jsou krásně pigmentované a dobře drží. Hodí se pro výraznější denní či večerní líčení a budou slušet hlavně zeleným a hnědým očím. Zároveň pečují o jemnou pokožku víčka, a to třeba díky jojobovému oleji.

Stíny mají hedvábnou texturu, která se dobře nanáší a roztírá a krásně splyne s víčkem. Obsahují syté minerální pigmenty pro intenzivní líčení. Lze je aplikovat jak samostatně, tak kombinovat s dalšími barvami pro vytvoření sofistikovaného looku. Součástí balení je i praktický houbičkový aplikátor a zrcátko.

Složení neobsahuje žádné dráždivé látky, a tak jsou stíny vhodné i pro citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček. Jojobový olej výborně pečuje o jemnou pokožku víček, zvláčňuje ji a pomáhá v ní udržet potřebnou vlhkost. Rostlinný skvalen ji zanechá krásně jemnou a vitamin E ji ochrání před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: čokoládová, hnědá

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?