Annemarie Börlind Oční stíny MONO Stone 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Stone 2 g

Skladem u dodavatele

Kovově šedé stíny s perletí se hodí pri denní i večerní líčení očí všech barev a pečují o jemnou pokožku víček. V balení najdete i praktický aplikátor a zrcátko.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Stone mají kovově šedou barvu se stříbrným shimmerem a budou slušet každé barvě očí. Hodí se jak pro každodenní, tak večerní líčení. Jsou dobře pigmentované a krásně přilnou k pokožce víčka, o kterou zároveň pečují například díky jojobovému oleji.

Stíny mají příjemnou hedvábnou texturu, která se snadno nanáší a roztírá a pomůže vám vytvořit rovnoměrné líčení. Kvalitní minerální pigmenty poskytují intenzivní dlouhotrvající barvu. Stíny se hodí jak pro samostatné použití, tak pro kombinaci s jinými odstíny pro výraznější líčení. Součástí balení je také zrcátko a houbičkový aplikátor.

Složení stínů nijak nedráždí ani nezatěžuje jemnou pokožku víčka. Jsou vhodné i pro citlivé oči a při nošení kontaktních čoček. Obsažený jojobový olej pokožku během dne vyživuje, zvláčňuje a udržuje v ní potřebnou vlhkost. Rostlinný skvalen ji zanechá příjemně hladkou a vitamin E ji bude chránit před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: šedá

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?