Bocoton Odličovací tampony, cotton oval maxi pads 40 ks

Bocoton Odličovací tampony, cotton oval maxi pads 40 ks

Oválné odličovací tampony jsou vyrobeny z měkké bio bavlny, která má výborné čisticí i savé schopnosti. Díky tomu jsou tampony vhodné pro odlíčení make-upu i pravidelnou péči i o přecitlivělou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Velké oválné odličovací tampony Bocoton jsou výborným pomocníkem pro odlíčení i vyčištění pokožky celého obličeje díky složení z kvalitní bio bavlny. Ta je pěstována podle přísných pravidel bez přídavku chemikálií, proto si zachovává vysokou jemnost, skvělou savost a výbornou schopnost pokožku šetrně čistit.

Bocoton pěstuje bavlnu pro své produkty dle přísných kritérií bez přítomnosti chemických hnojiv, postřiků i chemických bělidel. Díky tomu si bavlna zachovává výjimečnou měkkost, jemnost i vysokou savost. Oválné odličovací tampony jsou tak mimořádně vhodné i pro osoby s přecitlivělou pokožkou, kterým běžně prodávané kosmetické potřeby způsobují podráždění.

Nejen, že se bavlna pěstuje dle zásad ekologického a fair trade zemědělství, ale i obal samotných vatových tamponů je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vnější obal je vyroben z modifikovaného kukuřičného škrobu, který je snadno odbouratelný přirozenou cestou v přírodě.

Použití: Na vatový tampon naneste pleťové mléko či vodu a za jeho pomoci odličte a vyčistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Ostatní kategorie: Vatové pomůcky, Ekodrogerie, Čištění pleti

Výrobce: Hydra Cosmetics, 5 route nationale, 68690 Moosch Francie, tel: + 33 3 89 38 16 00, http://hydra-cosmetics.com/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?