Nobilis Tilia Obličejový regenerační olej levandulový 20 ml

Nobilis Tilia Obličejový regenerační olej levandulový 20 ml

  • Bez DPH 210 Kč

Levandulový regenerační olej je vhodný pro problematickou pokožku, působí proti akné a podporuje hojení. Pokožce přináší zklidnění a harmonizuje. Je vhodný pro ošetření pleti po slunění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Luxusní pleťový pečující olej kombinuje účinky jojobového oleje a dalších bioaktivních látek. Regenerační olej Levandulový je vhodný pro citlivou a problematickou pleť, kterou hydratuje, vyživuje a regeneruje. To vše bez zbytečného ucpávání pórů a zatěžování pokožky.

Esenciální olej z levandule je velmi vhodný pro problematickou pokožku, působí proti akné a podporuje hojení. Pokožce přináší zklidnění a harmonizuje. Je vhodný pro ošetření pleti po slunění a dlouhém opalování.

Jojobový olej je jeden z nejvhodnějších olejů pro péči o pleť. Má totiž schopnost normalizovat pleť. Mastnou pleť zmatňuje a redukuje produkci kožního mazu. Suchou pleť naopak promašťuje, zabraňuje jejímu dalšímu vysychání a hloubkově hydratuje. Je vhodný pro aknózní a problematickou pleť, velmi účinně zklidní i pleť citlivou a reaktivní. Svým složením je téměř totožný s kožním mazem, díky tomu velmi snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje elasticitu a vyživuje. Zvyšuje obranyschopnost pokožky, posiluje ji a přispívá k její přirozené kráse.

Výživa a regenerace

Jojobový olej s levandulí od Nobilis Tilia bude vyhovovat všem typům pokožky, od suché a citlivé až po problematickou. Díky levandulovému oleji totiž tento pleťový olej pokožku zklidňuje, dodává jí dostatečnou výživu, ale zároveň nezatěžuje, neucpává póry a je přirozeně antiseptický. Levandulový pleťový olej je vhodný rovněž na pokožku podrážděnou či spálenou od sluníčka.

Pro zdravou zářivou pokožku

Levandulový olej rovněž pomáhá snížit výskyt nedokonalostí. Omezuje množení bakterií způsobujících akné a brání ucpávání pórů. Pomáhá optimalizovat produkci kožního mazu a udržuje pokožku sjednocenou a zářící. Jemný mandlový olej spolu s olejem růžovým pak pleť pomáhají regenerovat a podporují hojení. Pokožka bude dokonale zklidněná, čistá a zářící zdravím. 

Optimální hydratace díky jojobovému oleji

Základ tohoto pleťového oleje pak tvoří jojobový olej. Jojobový olej je jedním z nejlepších pečujících olejů, protože pomáhá balancovat přirozený kožní maz a optimalizuje jeho produkci. Svým složením je téměř totožný s kožním mazem, díky tomu velmi snadno proniká do hlubších vrstev pokožky, kde podporuje regeneraci a hojení, zvyšuje elasticitu a vyživuje. Zvyšuje obranyschopnost pokožky, posiluje ji a přispívá k její přirozené kráse.

Použití: Nanášejte na odlíčený a čistý obličej. Před aplikací pleť lehce navlhčete, olej se tak lépe vstřebá a hloubkově hydratuje tím, jak uzavírá vláhu v pleti. Několik kapek oleje naneseme na vlhkou pokožku a šetrně rozetřeme. Používejte ráno a/nebo večer.

Tip: Regenerační olej Nobilis Tilia je prodáván ve skleněné lahvičce z tmavého skla. To zabraňuje oxidaci účinných látek a olej vydrží déle čerstvý. Praktické kapátko usnadňuje nanášení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?