Biopurus Olej z černého rybízu bio 100 ml

Biopurus Olej z černého rybízu bio 100 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena lisovaný bio olej z černého rybízu obsahuje ceněné mastné esenciální kyseliny, vysoké množství vitamínu C a antioxidanty. Ty chrání a posilují imunitní systém. Olej je také vhodný pro ošetření pokožky náchylné k ekzémům, lupén

Za studena lisovaný bio olej z černého rybízu obsahuje ceněné mastné esenciální kyseliny, vysoké množství vitamínu C a antioxidanty. Ty chrání a posilují imunitní systém.

Olej je také vhodný pro ošetření pokožky náchylné k ekzémům, lupénce a dermatitidě. Pokud trpíte na suché, slabé či řídké vlasy, udělejte si vlasový zábal. Pár kapek oleje vetřete do délek suchých vlasů a nechte působit alespoň 30 minut. Vlasy poté umyjte a upravte obvyklým způsobem. Kůra se doporučuje opakovat 1 týdně.

Použítí: Vnitřně užíváme 1 čajovou lžičku oleje ráno a večer před jídlem. Při vnějším použití vetřeme pár kapek oleje do vlhké kůže 2- 3 denně. Jelikož se jedná o přírodní produkt, účinky se mohou individuálně lišit. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: