Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Olej z vinných hroznů 100 ml

Nobilis Tilia Olej z vinných hroznů 100 ml

Skladem na pobočce

Olej ze semínek vinné révy je bohatý na množství živin, které pokožku regenerují, zjemňují a chrání. Lehký olej je vhodný pro ošetření mastné pokožky i reaktivní pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej ze semínek vinné révy Nobilis Tilia je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a dalších živin, které pokožku regenerují, zjemňují a zároveň chrání před ztrátou elasticity. Díky skvělým regeneračním vlastnostem je olej mimořádně vhodný pro ošetření mastné pokožky náchylné k tvorbě nedokonalostí, ale také normální pleti trpící na častá podráždění.

Hroznový olej má lehkou texturu, která se do pokožky snadno vstřebává, a posiluje ji, pleť zbytečně nezatěžuje a neucpává. Díky vysokému podílu mastných kyselin aktivně regeneruje poškozenou pleť, hojí ji a chrání před opětovným poškozením. Proto je hroznový olej výborným pomocníkem pro mastnou problematickou pokožku i citlivou pleť náchylnou k častému podráždění.

Lehká tekutá konzistence hroznového oleje je vhodná pro přidání do nejrůznějších masážních olejů a krémů. Nejen, že dojde k naředění hustších olejů, ale také jejich kombinací vznikne extra výživná směs, která se postará i o suchou náročnou pokožku celého těla.

Jemný hroznový olej

Olej z hroznových jadérek Nobilis Tilia vás překvapí svými pozoruhodnými účinky. Jedná se o olej, který je velice jemný ke všem typům pleti, je dobře snášen i pokožkou mastnou a smíšenou, kterou nezatěžuje a nezanechává mastný povlak. Při použití na lehce vlhkou pokožku se ihned vstřebává, díky čemuž je vhodný také pod make-up. 

Rovnováha pro smíšenou pokožku

Hroznový olej se hodí jak ke každodenní péči o pleť, tak na celé tělo a je také výbornou součástí masážních olejů. Hroznový olej má velice lehkou konzistenci, díky které se ho nemusí obávat ani pokožka náchylná ke zvýšené tvorbě kožního mazu. Olej z hroznových jadérek neucpává póry a nepodporuje vznik pupínků, naopak stimuluje regeneraci pleti.

Výživa a zjemnění

Hroznový olej Nobilis Tilia má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin a vitaminů, díky tomu podporuje aktivní regenerační procesy v pleti. Při dlouhodobém používání je pokožka revitalizovaná, svěží a rozzářená. Hroznový olej je velice dobře snášen také pokožkou citlivou, kterou nedráždí, a má na ni naopak uklidňující a hojivé účinky. 

Na celé tělo

Díky obsahu antioxidantů hroznový olej bojuje proti volným radikálům, a tím i zpomaluje stárnutí pokožky. Můžete jej nanášet na celé tělo namísto tělového mléka po sprchování či jej využít jako součást masážních olejů. Díky lehké konzistenci je hroznový olej vhodný k naředění hustších olejů či pro přidání do tělových pečujících přípravků a do koupele.

Použití: Pár kapek oleje naneste ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Dávkování: Při vnitřním užití konzumujte čajovou lžičku oleje 1-2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?