Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 50 pro nejmenší 118 ml

Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 50 pro nejmenší 118 ml

  • Bez DPH 509 Kč

Opalovací mléko SPF 50 pro nejmenší je určen pro tu nejcitlivější a nejjemnější dětskou pokožku. Jeho jemné složení je tak šetrné, že je vhodný dokonce i pro miminka. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací mléko SPF 50 pro nejmenší Kiss My Face Corp. je určeno pro tu nejcitlivější a nejjemnější dětskou pokožku. Jeho jemné složení je tak šetrné, že je vhodný dokonce i pro miminka. Mléko chrání pokožku před spálením a podrážděním díky obsahu minerálních filtrů. Ty na pokožce vytváří lehký ochranný film, který spolehlivě odráží UV záření. Pleť je tak chráněna před působením slunečních paprsků, aniž by do ní pronikaly jakékoliv nežádoucí škodlivé látky nebo chemikálie. Díky tomu je eliminováno nebezpečí alergických reakcí a pleť není zbytečně drážděna.

Mléko pokožku nejen chrání, ale zároveň ji i vyživuje a regeneruje. Šťáva z aloe vera přinese přehřáté pokožce blahodárnou chladivou úlevu a hydratuje ji do hloubky. Kombinace levandulové, měsíčkové a heřmánkové květové vody poskytne jemné dětské pokožce zklidnění. Směs rostlinných olejů, a to slunečnicového, kokosového, sojového, avokádového a jojobového, pleť dokonale vyživí, posílí a uzamkne v ní hydrataci, což je při pobytu na slunci obzvlášť žádoucí.

 

Použití: Mléko aplikujte rovnoměrně na pokožku celého těla zhruba 15 minut před pobytem na slunci. Opakujte každé 2 hodiny a ideálně také vždy po koupání.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?