Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Taoasis Osvěžovač vzduchu Levandule, Bio Demeter 50 ml

Taoasis Osvěžovač vzduchu Levandule, Bio Demeter 50 ml

Značka: Taoasis
Balení:
341
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Osvěžovač vzduchu s kořeněně bylinkovou vůní levandule vám dodá pocity harmonie a klidu. Zahání napětí a stres, je vhodný při nespavosti či bolestech hlavy. Má také repelentní účinky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu Levandule Taoasis se svou kořeněnou vůní hodí do každého interiéru. Dodá mu krásně uvolněnou atmosféru a vykouzlí pocity harmonie a klidu. Základ spreje tvoří alkohol z biologického zemědělství, který je obohacený o čistě přírodní éterické oleje.

Trápí vás napětí nebo stres? Pak vyzkoušejte levanduli. Její krásná bylinková vůně zklidňuje psychiku i rozvířenou mysl, uvolní vás v případě nervového vypětí a pomáhá zmirňovat stres. Pokojový sprej s levandulí můžete využít i při bolestech hlavy, nespavosti nebo menstruačních bolestech. Díky jeho repelentním účinkům ho oceníte také v případě, že vás doma trápí neodbytní návštěvníci z hmyzí říše.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Osvěžovač nastříkejte z rozprašovače do prostoru nebo na bytové textilie.

Upozornění: NEBEZPEČÍ / VAROVÁNÍ / DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím mýdla a vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Obsah / nádobu zlikvidujte ve schváleném podniku na likvidaci nebo v komunálním sběrném místě. Obsahuje linalool, eukalyptol.

Ostatní kategorie: Vůně

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Vůně: bylinková, kořeněná

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Alcohol1, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil2
1
Ekologické zemědělství
2
Přírodní esenciální oleje
Z blogu (1)

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Alcohol1, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil2
1
Ekologické zemědělství
2
Přírodní esenciální oleje