Energy Osvěžovač vzduchu Spiron 50 ml

Energy Osvěžovač vzduchu Spiron 50 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
329
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Osvěžovač vzduchu příjemně provoní ovzduší. Obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších esenciálních olejů. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu7
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu Spiron Energy nejenom že příjemně provoní ovzduší, ale také díky obsahu pečlivě zvolené kombinace éterických olejů působí příznivě na organismus. 

Sprej je vhodný pro použití doma, v kanceláři i v zakouřených prostorech. Pohltí nepříjemné pachy a dodá místnosti svěží vůni. Éterické oleje z eukalyptu, máty či smrku také působí příznivě na dýchací ústrojí. Přidaná meduňka či levandule pak působí jako balzám na duši. Pomůžou vám se uvolnit a také prohlubují relaxaci a usínání. Santalové dřevo má zase pozitivní účinky na nervový systém a mysl a podporuje přirozenou imunitu.

Značka Energy Group a.s. je průkopníkem alternativní medicíny nejenom v ČR, ale i ve světě. Sortiment společnosti tvoří nabídka přírodních biotransformačních produktů, které jsou nejčastěji ve formě bylinných kapslí, koncentrátů, prášků či mastí. 

Použití: Sprej před použitím protřepejte! Aplikujte krátkým střikem do ovzduší nebo nastříkejte na čistý kapesník a inhalujte.

Upozornění: Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad.

Hlavní typ vůně: citrusová, orientální

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Z blogu7

Jak se zbavit chrápání

Meridiány a jak je dát do pořádku - 2. díl

Princip metody regenerace v pentagramu od Energy

Průvodce Energy přípravky

Recenze: Energy sprej Spiron

Recenze: Spiron – ideální společník (nejen) na cesty

Začněte s detoxikací organismu

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: