Taoasis Palmorůžová, Bio 5 ml

Palmarosa BIO, 5 ml

Taoasis Palmorůžová, Bio 5 ml

Palmarosa BIO, 5 ml

197
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Lehce citrusová vůně se sladkými tóny trochu připomíná geránii. Zklidní mysl, uvolní namožené svaly a zažene trávicí obtíže. Palmarosa je vhodná i na mastnou pleť, při ekzémech nebo lupénce.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu5
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Palmarosa Taoasis neboli růžová palma vás zaujme svou jemnou, svěží vůní s tóny citrusů a geránia. Má zklidňující účinky a využívá se také v péči o pleť, a to zejména tu mastnou, ale i zralou. Přispívá k regulaci činnosti mazových žláz, podporuje regeneraci pokožky při akné a zároveň ji chrání před předčasným vznikem vrásek. Je vhodná i na ekzémy či lupénku a působí proti kožním plísním. Eterický olej si můežete přidat do krému či rosltinného oleje.

Lehce citrusová vůně se sladkými tóny vám pomůže zklidnit mysl a podpoří regeneraci při celkovém vyčerpání. Je vhodná při nespavosti a snižuje riziko depresí. Palmarosa ale bude pečovat i o vaše tělo. Působí jako balzám na střeva při různých trávicích obtížích nebo infekcích a také podporuje správné fungování metabolismu. Pečuje o ztuhlé a namožené svaly. Je výborná zejména jako přísada do oleje k masáži ramen a zad při přepracování a osvědčila se také při bolestech hlavy.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let a těhotné ani kojící ženy. Může vyvolat alergickou reakci. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu5

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Jednodruhové ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?