Prohlédněte si vaše seznamy přání

ecodis Plátěný sáček XL z biobavlny 1 ks

ecodis Plátěný sáček XL z biobavlny 1 ks

Plátěný sáček velikosti XL z biobavlny je praktickým společníkem pro každý Váš nákup. Navíc je opatřený šňůrkami na zavázání, které zajistí, že Váš nákup zůstane uvnitř a nemusíte se bát, že by z něj cokoliv vypadlo.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Plátěný sáček ecodis o rozměrech 40 x 40 centimetrů vám pomůže zamezit tvorbě zbytečného odpadu z mikrotenových sáčků. Je vhodný jak na nákupy, tak na domácí uchovávání chleba, pečiva, brambor nebo cibule. Má praktické šňůrky, a tak ho můžete dle potřeby zavázat, aby vám obsah nechtěně nevypadl.
 
Plátěný sáček s životností až 5 let je nezbytným společníkem při zero waste nakupování. Je vyrobený z kvalitní biobavlny, při jejímž pěstování nebyly použity žádné škodlivé látky. Do sáčku tak můžete bez obav ukládat jakékoliv jídlo. Své využití ale nalezne i mimo kuchyň. V případě znečištění ho lze ošetřit žlučovým nebo olivovým mýdlem. Také ho můžete bez obav prát v pračce na 60 °C, kdy je vhodné použít prací gel z mýdlových ořechů.
 
Sáček nese certifikaci GOTS a Ecocert.
 
Značka ecodis pochází z Francie. Společnost se specializuje na výrobu a prodej ekologických produktů pro osobní i domácí využití. Jejich cílem je vyrábět užitečné a dlouze používatelné produkty z co nejčistších surovin s co nejmenším dopadem na životní prostředí.
 

 

Tip: Plátěný sáček perte na 40 - 60 °C. Nepoužívejte aviváž - usazuje se ve vláknech.

Výrobce: ecodis, Z.A. de Kerboulard , 56250, Saint-Nolff, Francie , tel: +330 297 484 059

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?