Saloos Podzimní osvěžení 10 ml

Saloos Podzimní osvěžení 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 76 Kč

Směs esenciálních olejů s osvěžující podzimní vůní vám dodá potřebnou energii. Působí proti únavě a nadměrné spavosti a díky obsahu máty a čajovníku bojuje proti rýmě a nachlazení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Podzimní osvěžení je vonná variace přírodních rostlinných esencí s významnými aromaterapeutickými účinky, jenž mají efekt na tělo i mysl. Tato kompozice je harmonicky sestavena tak, aby jednotlivé éterické oleje fungovaly ve vzájemném souladu a doplňovaly se.

Vůně Podzimní osvěžení je ideální variantou pro neustále se prodlužující večery a období klesajících teplot. Rozzáří pošmourné a deštivé dny a dodá potřebnou energii. Pomáhá při nadměrné spavosti a únavě a dlouhodobě provoní vaši domácnost.

Součástí směsi Podzimní osvěžení jsou pak i svěží tóny máty, které působí výborně při rýmě a nachlazení. Máta pročišťuje dýchací cesty a podporuje vylučování hlenu. Spolu s čajovníkem působí antibakteriálně a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Uvolnění a relaxace

Že nemáte rádi podzim? Nelíbí se vám zamračené počasí, chladno a podzimní plískanice? Vyzkoušejte tuto vonnou směs, která vám odhalí všechny půvaby podzimu a příjemně vás naladí. Podzim ve všech svých krásách je totiž nejbarevnějším obdobím roku a je spojen se zpomalením hektického životního tempa a naladěním na klidnější zimní čas. 

Vůně určená k rozjímání

Tato aromaterapeutická směs vám přinese okamžité zklidnění, pomůže vám zapomenout na stres a starosti všedního dne a podpoří vás v podzimním rozjímání. Zklidňuje "rozlítané" myšlenky a dá vaší mysli na chvíli odpočinout. Zároveň ale díky osvěžujícím tónům máty a tea tree působí proti podzimní únavě a pomáhá obnovit síly. Působí příznivě také při rýmě a nachlazení, protože uvolňuje ucpané dýchací cesty.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a vytvoří příjemnou atmosféru. Pomůže vám naladit se na přechod ročních období a rozzáří zamračené dny.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.