Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Kerzenfarm Přírodní čajová svíčka 50 ks

Kerzenfarm Přírodní čajová svíčka 50 ks

Značka: Kerzenfarm
Balení:
169
Skladem > 50 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Přírodní čajové svíčky se hodí například do aromalampy, solné lampy nebo jakéhokoli vhodného svícnu. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(7)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Přírodní čajové svíčky Kerzenfarm se hodí například do aromalampy, solné lampy nebo jakéhokoli vhodného svícnu. Narozdíl od klasických parafínových svíček neprodukují saze a neuvolňují do vzduchu škodlivé látky.

Díky přírodním čajovým svíčkám si doma vytvoříte překrásnou atmosféru, aniž byste vdechovali nebezpečné a zdraví škodlivé látky. Svíčky z palmového vosku navíc lépe hoří a svítí jasnějším plamenem, než svíčky parafínové. Jsou charakteristické dlouhou dobou hoření, hladkou strukturou povrchu a rovnoměrným hořením.

V rámci poptávky po přírodních svíčkách z obnovitelných surovin vyrábí firma Kerzenfarm svíčky ze 100% přírodního stearinu, získaného z palmového oleje z Indonésie a Malajsie. Dodavatelé stearinu se zavázali k udržitelnému ekologickému pěstování a jsou členy RSPO (The Roundtable on Sustainable Palm Oil - Kulatý stůl pro udržitelný palmový olej). 

Kritéria pro přijetí do RSPO jsou velmi přísná a patř mezi ně pěstování palmového oleje bez kácení a vypalování pralesů a ohrožování oblastí se vzácným a bohatým ekosystémem. Při pěstování se rovněž nesmí používat pesticidy. Není zkrátka palmový olej jako palmový olej, velkopěstitele, kteří likvidují džungli, nepodporujeme.

Německá firma Kerzenfarm vyrábí vysoce kvalitní svíčky s velkým důrazem na detail a ruční výrobu. Suroviny pro výrobu jsou vybírány podle přísných standardů, které zaručují prvotřídní kvalitu.

Použití: Čajovou svíčku vložte do aromalampy nebo vhodného svícínku a zapalte. Vždy dbejte, aby byla svíčka na nehořlavém povrchu!

Výrobce: Kerzenfarm Hahn, Dorfstrasse 21 , 25596, Nienbüttel, Německo , tel: 04-827-99-900

Z blogu (7)

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Hygge – udělejte si pohodu nejen o Vánocích

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Problém jménem parfémované svíčky

Rozsviťme a provoňme si adventní čas

Voňavé Vánoce s Kerzenfarm

Vosky do svíček: Parafín vs. Přírodní vosky

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Dobré / Monika 27. 1. 2019 17:21

Potom, co jsem zjistila, že jsou svíčky vyrobeny z parafínu, který se získává z ropy, a výpary nejsou pro zdraví ideální, začala jsem hledat přírodní svíčky. A našla jsem. Trochu mě mrzí, že jsou tyto svíčky bez vůně, ale pro navození atmosféry stačí:)

/ Andrea 8. 8. 2019 14:35

Na Vánoce nebo na dlouhé zimní večery si kupuji už jen tyto čajové svíčky. Přírodní svíčky jsou pro mne jasnou volbou od doby, co jsem se dozvěděla, že běžné parafínové svíčky při dlouhodobém každodenním svícení (zejména v uzavřeném prostoru a při nedostatečném větrání) jsou rizikovým faktorem z hlediska onemocnění rakovinou nebo astmatem. Parafín se získává při destilaci ropy...

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: