Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

The Konjac Sponge Company Pure Konjac Červený jíl, Mytické bytosti 1 ks

The Konjac Sponge Company Pure Konjac Červený jíl, Mytické bytosti 1 ks

Skladem na pobočce

Konjaková houbička s červeným jílem je čistě přírodní výrobek, který jemně čistí pleť do hloubky a působí jako šetrný peeling. Je vhodná hlavně pro citlivou a aknózní pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

K péči o pleť je vhodné mít ty správné pomůcky. Třeba 100% přírodní konjakovou houbičku Pure Konjac Červený jíl z řady Mytické bytosti od The Conjac Sponge Company. Sada obsahuje také šikovný věšáček s háčkem, za který houbu po umytí snadno pověsíte. Konjaková houbička se velmi snadno používá a díky obsahu jílu je vhodná hlavně pro citlivou či aknózní pleť.

Konjaková houbička vám pomůže šetrně, ale účinně vyčistit pleť do hloubky, působí jako jemný peeling a zanechá pleť příjemně svěží a prozářenou. Můžete ji používat buď samostatně, nebo její účinky podpořit svým oblíbeným čisticím gelem, pěnou apod. Díky obsahu červeného jílu působí proti akné, zklidňuje citlivou pleť a podporuje její regeneraci.

Konjakové houbičky jsou zcela přírodní a biologicky rozložitelné. Jsou vyrobeny z konjaku, asijské rostliny, která je z 97 % tvořena vodou. Díky tomu, že roste ve vysokých nadmořských výškách, je velmi čistá. Obsahuje množství minerálních látek, nedráždí ani velmi citlivou pleť a díky svému kyselejšímu pH nijak nenarušuje její přirozenou mikroflóru.

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití.

Ostatní kategorie: Dárky do 500 Kč

Výrobce: The Konjac Sponge Company, Unit 7, Harbour Enterprise Estate Quarry Road , BN9 9DG, Newhaven, Velká Británie , tel: +44(0) 1442 800801

Nenašli jste to pravé? Co tohle?