Prohlédněte si vaše seznamy přání

The Konjac Sponge Company Pure Konjac Zelený jíl, Mytické bytosti 1 ks

The Konjac Sponge Company Pure Konjac Zelený jíl, Mytické bytosti 1 ks

Konjaková houbička se zeleným jílem je čistě přírodní výrobek, který jemně čistí pleť do hloubky a působí jako šetrný peeling. Je výborná na mastnou pleť a při akné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pure Konjac Zelený jíl je čisticí houbička ze série The Conjac Sponge Company Mytické bytosti. 100% přírodní konjaková houbička je obohacená o zelený jíl. Sada obsahuje také šikovný věšáček s háčkem, za který houbu po umytí snadno pověsíte. Konjaková houbička se velmi snadno používá a je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť.

Konjaková houbička se zeleným jílem vám pomůže šetrně, ale účinně vyčistit pleť do hloubky, působí jako jemný peeling a zanechá pleť příjemně svěží a prozářenou. Zelený jíl má výborné tonizační a detoxikační účinky, a tak je vhodný hlavně na akné a mastnější pleť. Houbičku můžete používat buď samostatně, nebo její účinky podpořit svým oblíbeným čisticím gelem, pěnou apod.

Konjakové houbičky jsou zcela přírodní a biologicky rozložitelné. Jsou vyrobeny z konjaku, asijské rostliny, která je z 97 % tvořena vodou. Díky tomu, že roste ve vysokých nadmořských výškách, je velmi čistá. Obsahuje množství minerálních látek, nedráždí ani velmi citlivou pleť a díky svému kyselejšímu pH nijak nenarušuje její přirozenou mikroflóru.

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití.

Výrobce: The Konjac Sponge Company, Unit 7, Harbour Enterprise Estate Quarry Road , BN9 9DG, Newhaven, Velká Británie , tel: +44(0) 1442 800801

Detailní složení a vlastnosti

Složení: konjak, francouzský zelený jíl

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?