Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Lavera Řasenka pro přirozené líčení 8 ml

Lavera Řasenka pro přirozené líčení 8 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Řasenka pro přirozené líčení má drobný kartáček s krátkými štětinami. Díky němu vaše oči získají krásně přirozený výraz. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Řasenka pro přirozené líčení má drobný kartáček s krátkými štětinami. Díky němu řasy při líčení dokonale oddělí jednu po druhé prodlouží. Vaše oči tak získají krásně přirozený výraz. 

Díky rostlinným voskům řasenka k řasám perfektně přilne a drží celý den. Obsažené bambucké máslo je bohaté na mononenasycenou kyselinu omega9 a polynenasycenou kyselinu omega6 a vitamíny E a A. Slunečnicový olej je díky své lehké struktuře vhodný pro všechny typy pleti a je bez zápachu.

Lavera je světoznámá německá značka přírodní a bio kosmetiky, která se jako jedna z prvních dostala i do řetězců drogerií, a tím začala psát novou kapitolu dějin přírodní kosmetiky. Její vysoká kvalita a příznivé ceny způsobily, že se na přírodní kosmetiku začalo více zákazníků dívat jako na finančně přijatelnou variantu chemickým výrobků. Cílem značky je nabídnout kvalitní kosmetikou s čistě přírodním složením, která je vhodná pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro naše nejmenší. Jejich heslem je "Bio a přírodní kosmetika pro každého"

Použití: Důkladně pročešte kartáčkem řasy od kořínků ke konečkům.

Barva: černá

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?