Ere Perez Řasenka s mandlovým olejem hnědá 10 ml

Ere Perez Řasenka s mandlovým olejem hnědá 10 ml

Značka: Ere Perez
Certifikáty: Cruelty Free
Certifikát Cruelty Free
870
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 4 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Hvězdná řasenka Ere Perez s mandlovým olejem posiluje a přirozeně prodlužuje řasy. Je odolná proti rozmazání s dlouhotrvajícím efektem.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Řasenka s mandlovým olejem hnědá Ere Perez posiluje a přirozeně prodlužuje řasy. Je odolná proti rozmazání s dlouhotrvajícím efektem. Neobsahuje škodlivé chemické látky, za to spoustu přírodní pečujících olejů a kvalitní pigmenty. Nosíte kontaktní čočky? Máte citlivé oči? Pak je řasenka Ere Perez vhodná i pro vás.

Výživný mandlový olej řasy posiluje, chrání před nadměrným vypadáváním a stimuluje je k růstu. Spolu s avokádovým olejem řasy vyživují, hydratují a vyhlazují jejich strukturu. Řasenka Ere Perez má intenzivní hnědou barvu. Zahustí a prodlouží i ty nejjemnější řasy.

Použití: Pomocí aplikátoru naneste nejprve na horní a poté na spodní řasy. Na horní řasy aplikujte dvě vrstvy. Aplikátorem v lahvičce nepumpujte, pouze vytírejte okraje.

Tip: Řasenku lze pro zvýraznění nanést také na obočí.

Australská kosmetika Ere Perez je známá pro své přírodní produkty v oblasti pleťové a dekorativní kosmetiky. U výrobků můžete najít certifikace VeganCruelty FreeNon GMOWE SUPPORT a NO CO2.

Barva: hnědá

Výrobce: Ere Perez Natural Cosmetics, PO Box 3158 , 2026, New South Wales, Tamarama, Austrálie

Z blogu1

Ere Perez - Botanická péče o pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Eva 20. 1. 2023 17:36

Řasenku jsem reklamovala, protože už při prvním použití působí vyschle a prakticky se s ni nedá namalovat, nicméně reklamace nebyla uznána se zdůvodněním “řasenka byla otestována a její kvalita byla zhodnocena jako standardní”. Pro mě hořká zkušenost za více než sedmset, nicméně vím, že tuhle již nikdy více.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?