Energy Regalen 30 ml

Energy Regalen 30 ml

  • Bez DPH 401 Kč

Bioinformační produkt Regalen se širokým využitím, zejména na onemocnění trávicího systému, jater a osrdečníku. Napomáhá celkové detoxikaci a regeneraci organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regalen Energy je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance, jež ovlivňuje především dráhu spojenou s obtížemi týkajícími se trávicího systému. Působí na oblast jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci.

Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla. Filtrují krev od škodlivých látek, kontrolují hladinu krevního cukru a jsou nezbytná pro metabolismus sacharidů, bílkovin a tuků. Spolu se žlučníkem jsou dvojicí strážců a nárazníkových bariér, jež hlídají čistotu a zdraví organismu. Regalen působí podpůrnými účinky při onemocněních spojených s přecitlivělostí, jako jsou alergie, ekzémy, lupénka, při nečisté pleti, astmatu a při chronických stavech těchto potíží. Ovlivňuje také poruchy zažívacího systému, včetně obtíží se žlučníkem a žlučovými cestami.

Pozitivní vliv Regalenu se také projevuje při stavech chronické únavy, dlouhodobé zvýšené spavosti a nedostatku energie. Napomáhá výživě chrupavek a vlasových kořínků, čímž pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a kloubů. Díky komplexnímu složení z přírodních extraktů vycházejícímu z nejnovějších mezioborových výzkumů napomáhá celkové obnově organismu a pečuje o zdraví buněk.

Pestrý účinek

Regalen je přípravek, který má komplexní vliv na zdraví vašeho těla i mysli. Jeho účinek je širokospektrální a zahrnuje více systémů lidského organismu. Využívá bioinformační technologii, která reguluje pochody ve vašem těle a pokouší se ustanovit zdravou rovnováhu. Vychází z nejnovějších poznatků krystalterapie, psychotroniky a fytoterapie.

Detoxikace organismu

Energy Regalen působí předeším na dráhu jater, žlučníku a žlučových cest. Játra jsou orgánem, který má mnoho funkcí a především zajišťují správnou očistu organismu. Regalen je tak přípravek, který je vhodný právě pro posílení detoxikace a podporu vylučování škodlivých a odpadních látek z těla. Díky tomu dochází k jeho celkovému pročištění.

Energetická rovnováha

Kvalitní výtažky z bylin a rostlin obsažené v přípravku Regalen posilují organismus a pomáhají mobilizovat jeho energetické zásoby. Díky tomu je Regalen skvělým produktem při chronické únavě, nedostatku energie či zvýšené spavosti. Regalen dodá vašemu organismu sílu a vitalitu, díky čemuž usnadňuje boj s každodenním stresem.

Kvalitní vlasy a zdravé klouby

Regalen má také účinky na trávicí systém jako takový, podporuje vylučování žluči, a tím i usnadňuje celý trávicí proces. Má vliv také při potížích způsobených přecitlivělostí na vnější podněty jako jsou ekzémy, rozličné alergie, lupénka či reaktivní pleť. Regalen naopak přispívá ke zvýšení kvality vlasů díky stimulaci vlasových váčků a podporuje zdraví kloubů.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Potentilla Erecta Root Extract, Taraxacum Officinale Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Veronica Officinalis (Speedwell) Extract, Chelidonium Majus Extract, Pimpinella Saxifraga Extract, Zathoxylum Piperitum Extract, Artemisia Abrotanum Extract, Artemisia Abrotanum Extract, Gentiana Lutea Extract, Marrubium Vulgare Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Galium Verum (Madara) Extract, Saxifraga Granulata Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Silymarin

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Tuha stolice / Veronika 13. 5. 2016 22:36

Dobry den, Chtela jsem s zeptat zda bych mohla zkusit kapky pro syna rok a pul stareho. Ano vim ze je psano pro deti od tri let, ale uz si nevim rady. Syn uz skoro dva mesice pri kazde stolici hrozne moc place a ja vyzkousela snad vse a nic nam nezabira. Ma vzdy tuhy bobek. Dekuji

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.