Mádara Regenerační noční krém 50 ml

Mádara Regenerační noční krém 50 ml

  • Bez DPH 694 Kč

Regenerační noční krém zpomaluje proces stárnutí pleti a stimuluje její buněčnou obnovu. Hloubkově hydratuje a podporuje regeneraci pleti během noci. Vyhlazuje jemné vrásky a napíná pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační noční krém Mádara zpomaluje proces stárnutí pleti a stimuluje její buněčnou obnovu. Hloubkově hydratuje a podporuje regeneraci pleti během noci. Vyhlazuje jemné vrásky a napíná pleť.

Regenerační krém působí proti škodlivým důsledkům způsobených stresem, slunečním zářením a nečistým životním prostředím. Hydratuje a obohacuje pleť o přírodní rostlinné vitamíny, antioxidanty, bioflavonoidy a další biologicky aktivní látky.

Krém je bohatý na mořské řasy, ječné klíčky, měsíček lékařský, heřmánek pravý, chmel, jitrocel, rakytník řešetlákový z oblasti Baltu, rajčatovou šťávu, růžovou vodu, avokádo, jojobový olej a kakaové máslo. Přírodní složení na bázi bylinek a rostlinných olejů dodává pleti výživné a účinné látky, které přispívají k její stálé kráse.

Použití: Aplikujte večer na vyčištěný obličej a krk. Pro dosažení lepších účinků je vhodné použít čistící tonika značky Mádara.

Skladování: Skladujte uzavřené za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením.

Regenerační noční krém je součástí balení:

Mádara Sada Hloubková hydratace 50 ml + 50 ml

Sada Hloubková hydratace 50 ml + 50 ml

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?