Henep Regenerační pasta při akné Aknedyn 15 ml

Henep Regenerační pasta při akné Aknedyn 15 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 15 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

AKNOL je BIO pasta, pro pravidelné lokální ošetření pleti se sklonem k akné. Antibakteriální a protizánětlivé účinky obsažených éterických olejů výrazně omezují projevy akné a působí preventivně proti jeho tvorbě. Vhodný i při bodnutí hmyzem.certifikáty: CPK BIOvhodné při: problémech s aknékonzistence: hutná krémovábarva: žlutábalení: plastový obalpoužití: Aplikujte na postiženou pokožku několikrá

AKNOL je BIO pasta, pro pravidelné lokální ošetření pleti se sklonem k akné. Antibakteriální a protizánětlivé účinky obsažených éterických olejů výrazně omezují projevy akné a působí preventivně proti jeho tvorbě. Vhodný i při bodnutí hmyzem.

certifikáty: CPK BIO
vhodné při: problémech s akné
konzistence: hutná krémová
barva: žlutá
balení: plastový obal

použití: Aplikujte na postiženou pokožku několikrát denně.
složení: Cannabis Sativa Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cucurbita Pepo Seed Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Glyceryl Stearate, Thymus Vulgaris Oil , Mentha Piperita Oil

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: