Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Naturalis Reishi 100 g

Naturalis Reishi 100 g

Značka: Naturalis
Balení:
409
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Reishi je v Asii často nazývána "elixírem dlouhověkosti". Díky vysokému, 50% obsahu polysacharidů, triterpenoidů a proteinů je houba mimořádně účinná.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Reishi Naturalis je díky vysokému obsahu polysacharidů, triterpenoidů a proteinů mimořádně účinná a kvalitní. Extrakt z reishi Naturalis je navíc šetrně získán, takže výsledný prášek obsahuje 50 % polysacharidů. Lesklokorka lesklá je výborným zdrojem vitaminů řady B, minerálů (selen, železo, germánium), aminokyselin a látek, chránících buňky před projevy oxidačního stresu. Dále v ní najdeme kvalitní polysacharidy.

Vitaminy skupiny B se starají o zachování normálních nervových funkcí. Spolu se selenem jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty. Selen napomáhá normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, kardiovaskulárního systému a mozku. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost a zachovává normální prostatické funkce. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na přenosu kyslíku v těle, udržuje optimální obranyschopnost organismu a tělesnou energii, podílí se na procesu dělení buněk. Germánium udržuje v kondici imunitní systém.

Dávkování: Dospělí užívají 2 čajové lžičky denně. Prášek rozmíchejte ve vodě, ovocné šťávě nebo smoothie.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Z blogu (3)

Proč jsou superpotraviny super

Reishi, božská houba věčného zdraví a nesmrtelnosti

Salát s červeným pomerančem pro posílení imunity

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?