Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Energy Renol 30 ml

Energy Renol 30 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Bioinformační přípravek Renol obsahuje pelyněk, který napomáhá podpořit optimální stav vylučovacího a trávicího systému. V produktu najdeme také vrbu, napomáhající normální činnosti močového ústrojí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Renol Energy je bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem, jež je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. 

Renol obsahuje humáty, což jsou látky vyskytující se v přírodě například v rašelině. Jeho chuť dokresluje speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky. Obsažený sporýš spolu s pelyňkem má pozitivní účinky na funkci žlučníku a střev a v kombinaci se zlatobýlem a černým bezem posiluje činnost imunitního systému, ale také chrání buňky před působením oxidačního stresu. V Renolu najdete také truskavec, který společně s vrbovkou příznivě ovlivňuje močové cesty. Lopuch a černý bez pak podpoří optimální vylučování.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Očista organismu

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?