Energy Renol 30 ml

Energy Renol 30 ml

  • Bez DPH 401 Kč

Bioinformační přípravek Renol s regeneračním účinkem pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou kondici a je výborným produktem pro podporu dráhy ledvin, močového měchýře, sleziny, žaludku a žlučníku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Renol Energy je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, jež je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Renol ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů či při jejich poruše.

Obsahuje humáty, což jsou látky vyskytující se v přírodě například v rašelině. Mají protizánětlivé, antioxidační, protiplísňové a regenerační účinky. Ochraňují tělo vůči různým druhům záření a škodlivému působení negativních látek z prostředí. V organismu se váží na těžké kovy a různé mikroorganismy, včetně rozličných typů virů a provádí tak dokonalou detoxikaci. Díky obsahu pryskyřic, jako je například kadidlo s blahodárnou kyselinou boswelovou, má přípravek dobrý vliv také na zánětlivé kloubní potíže.

Chuť Renolu dokresluje speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky. Patří k nim též energiny, které mají velmi dobrý vliv na zvýšení imunity. Mezi další látky v Renolu obsažené patří Vermesin, jenž podporuje hojení tkání, regeneraci buněk a zlepšuje činnost imunitního a cévního systému. Renol má podpůrné účinky také při degeneraci kloubů doprovázené pohybovými obtížemi, dně, revmatismu, urologických problémech, nedostatečné funkci nadledvinek a lymfatického systému, při předčasném šedivění vlasů, některých typech mužské neplodnosti, poruchách sluchu a otocích. Podporuje detoxikaci těla při intoxikaci těžkými kovy a napomáhá celkové regeneraci organismu.

Širokospektrý účinek

Renol je výjimečný bioinformační preparát s velmi širokým záběrem účinku, který celkově posílí váš organismus a pomáhá obnovit zdravou rovnováhu v těle. Obsahuje vysoké množství cenných přírodních ingrediencí a rostlinných výtažků sestavených tak, aby fungovaly ve vzájemném souladu a podporovaly navzájem své účinky.

Silná regenerace

Renol vyniká především svými regeneračními účinky, které působí na organismus jako celek. Renol je vyroben podle nejmodernějších poznatků psychotroniky, fytoterapie, biorezonance a krystalterapie. Díky tomu má opravdu komplexní vliv a podporuje vylučování škodlivých látek z těla. Má silný detoxikační efekt a stimuluje celkovou očistu organismu.

Podpora obranyschopnosti

Bioinformační přípravek Renol účinkuje na imunitní systém a posiluje přirozenou obranyschopnost těla. Působí preventivně proti zánětům a infekčním onemocněním a chrání organismus před nepříznivými vnějšími vlivy. Obsahuje složku Vermesin, která podporuje regenerační schopnost tkání, a tím urychluje hojení a zlepšuje funkci cévního systému.

Revitalizace organismu

Renol obsahuje látky humáty, jenž mají přirozený antioxidační, protizánětlivý a protiplísňový efekt. Působí i při chronických chorobách a obtížích z opotřebení, jako jsou například problémy s klouby, artróza a revmatizmus. Pomáhá také při potížích týkajících se vylučovacího systému, ulevuje od urologických příznaků a napomáhá celkové regeneraci organismu.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Verbena Officinalis Extract, Calluna Vulgaris Extract, Solidago Virgaurea Extract, Artemisia Dracunculus Extract, Erigeron Canadensis Extract, Ribes Nigrum Leaf Extract, Arctium Lappa Extract, Bidens Tripartitus Extract, Polygonum Aviculare Extract, Sambuctus Nigra Extract, Tropaoleum Majus Extract, Epilobium Parviflorum Extract, Filipendula Ulmaria Extract, Geranium Robertianum Extract, Ononis Spinosa Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Křemelina

Křemelina je přírodním zdrojem křemíku, který je důležitý pro správnou činnost celého těla. Navíc, tělo celkově očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při nedostatku energie či oslabené imunitě.