Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Renol 30 ml

Energy Renol 30 ml

Původní cena: 512 Kč

Bioinformační přípravek Renol obsahuje pelyněk, který napomáhá podpořit optimální stav vylučovacího a trávicího systému. V produktu najdeme také vrbu, napomáhající normální činnosti močového ústrojí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Renol Energy je bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem, jež je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. 

Renol obsahuje humáty, což jsou látky vyskytující se v přírodě například v rašelině. Jeho chuť dokresluje speciální komplex éterických olejů a vysoce biologicky aktivní ochranné látky. Obsažený sporýš spolu s pelyňkem má pozitivní účinky na funkci žlučníku a střev a v kombinaci se zlatobýlem a černým bezem posiluje činnost imunitního systému, ale také chrání buňky před působením oxidačního stresu. V Renolu najdete také truskavec, který společně s vrbovkou příznivě ovlivňuje močové cesty. Lopuch a černý bez pak podpoří optimální vylučování.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Očista organismu, Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?