Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Alva Repelent proti komárům a klíšťatům Effitan 100 ml

Alva Repelent proti komárům a klíšťatům Effitan 100 ml

Repelent na přírodní bázi chrání před poštípáním hmyzu i před klíšťaty po dlouhé hodiny. Obsah citronové trávy dodává jemnou svěží vůni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Repelent proti klíšťatům a komárům Alva Effitan má vysoce účinné složení, které chrání před poštípáním hmyzem po dlouhé hodiny. Byl úspěšně testován pro náročné podmínky laboratořemi švýcarského tropického institutu v Basileji a jeho ochrana je skutečně efektivní. Je založena na přírodních ingrediencích a jejich přirozeným odpuzujícím účinkům na hmyz. 

Effitan chrání až 8 hodin proti komárům a až 6 hodin proti napadení klíštětem. Díky tomu je vhodný jak pro krátké výlety, tak dlouhodobé pobyty v přírodě či cestování do zahraničí. Složení přípravku nedráždí pokožku, výtažek z Aloe vera ji naopak zklidňuje a poskytuje chladivý efekt. Repelent ve formě lehkého spreje se snadno rovnoměrně aplikuje, dlouhodobě chrání a příjemně voní osvěžující citronovou trávou.

Použití: Rovnoměrně naneste na místa (i pod lehkými textiliemi), která chcete chránit. Vynechejte oční partie. Aplikujte jen zevně. Uschovejte mimo dosah dětí. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku.

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19 , 49143, Bissendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?