Taoasis Rozmarýn Baldini, Bio Demeter 5 ml

Taoasis Rozmarýn Baldini, Bio Demeter 5 ml

Éterický olej s výrazně bylinkovou vůní s kořeněnými tóny vám pomůže se uvolnit a zklidnit. Je vhodný při chřipce nebo nachlazení, zvyšuje krevní tlak a podporuje mozkovou činnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Taoasis rozmarýn vás okouzlí svou výrazně bylinkovou vůní s kořeněnými tóny. Má celou řadu příznivých účinků na lidský organismus a řadí se, mimo jiné, mezi přírodní antidepresiva. Vůně rozmarýnu vám pomůže se během chvilky uvolnit a celkově zklidnit v případě pocitů napětí.

Rozmarýnový esenciální olej nalézá často své uplatnění při různých potížích dýchacího ústrojí. Je osvědčeným prostředkem na podporu vykašlávání a pomůže uvolnit ucpaný nos při rýmě. A samozřejmě ho můžete vyzkoušet také při chřipce. Kromě toho je rozmarýna skvělá pro zvýšení krevního tlaku a celkové prohřátí organismu. Dále podporuje správnou činnost mozku a soustředění, takže ji mohou využít třeba studenti.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě kapka nebo dvě kapky, ve větších použijte maximálně 3 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než dvě kapky, rozmarýn je poměrně silná esence. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Tip: Éterický olej je vhodný pro výrobu domácí kosmetiky, obzvláště krémů pro mastnou a problematickou pleť.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 12 let věku, při epilepsii a vysokém krevním tlaku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?