Benecos Rtěnka hot pink 4,5 g

Benecos Rtěnka hot pink 4,5 g

  • Značka: Benecos
  • Balení: 4,5 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Hot Pink je sice hravá, ale občas neuškodí vpustit do svého dne trošku výraznější barvy. Přírodní rtěnka Benecos je unikátní svými vyživujícími schopnostmi a 100% přírodním složením. Jemná pigmentace rtěnky dodá barvu, zatímco obsažené rostlinn

Hot Pink je sice hravá, ale občas neuškodí vpustit do svého dne trošku výraznější barvy.

Přírodní rtěnka Benecos je unikátní svými vyživujícími schopnostmi a 100% přírodním složením. Jemná pigmentace rtěnky dodá barvu, zatímco obsažené rostlinné oleje pečují o krásu a zdraví vašich rtů. Rtěnka obsahuje ricinový, jojobový a slunečnicový olej, které hydratují a vyživují do hloubky, dále pak lanolin a včelí vosk, které chrání rty před nepříznivým počasím. Obsažené minerální pigmenty zase dodávají barvu, díky obsahu vosku přilnou ke rtům, působí přirozeně a dlouho vydrží.

Tip: Používejte rtěnku Benecos klidně kdykoliv a kdekoliv během dne, její pečující složky udrží vaše rty jemné, hladké a k zulíbání. Stačí jen vybrat tu správnou barvu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva: růžová

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?