Martina Gebhardt Růžový oční fluid, Rose 30 ml

Martina Gebhardt Růžový oční fluid, Rose 30 ml

Růžový oční fluid Rose pečuje o suchou citlivou pleť očního okolí a zjemňuje ji díky výživnému složení na bázi rostlinných olejů a extraktů. Krém chrání jemnou pleť před vznikem vrásek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Růžový oční fluid Martina Gebhardt Rose pečuje o suchou citlivou pleť očního okolí a zjemňuje ji díky výživnému složení na bázi rostlinných olejů a extraktů. Pleti se dostává potřebných živin, je jemná, pružná a současně ochráněna před nepříznivým působením vnějších vlivů, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Základ lehkého fluidu je tvořen kombinací mandlového a avokádového oleje a také kakaového a bambuckého másla. Všechny tyto látky jsou bohaté na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pleť nejenom aktivně vyživují, ale také chrání před ztrátou elasticity a výskytem vrásek.

Extrakty z damašské růže a šípku společně s růžovou vodou jemnou pleť kolem očí skvěle zklidňují, mírní zarudnutí i případné pnutí a chrání pleť před opětovným podrážděním. Díky jemnému pečujícímu složení je oční fluid mimořádně vhodný pro pravidelnou péči o citlivou suchou pleť, kterou nejenom že bohatě vyživuje, ale také harmonizuje.

Použití: Malé množství séra aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pleť očního okolí a lehce vklepejte.

Typy pleti: citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?