Diochi Sagradin 50 ml

Diochi Sagradin 50 ml

  • Bez DPH 608 Kč

Bioinformační kapky Sagradin využívají léčivých schopností mízy ze stromu Croton Lechleri, která má silné antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky. Působí jako přírodní antibiotikum.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační kapky Diochi Sagradin využívají léčivých schopností mízy ze stromu Croton Lechleri, která má silné antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky. Působí jako přírodní antibiotikum, podporuje přirozenou obranyschopnost celého organismu a působí podpůrně při zažívacích obtížích i zánětech v těle.

Bylinné kapky chrání celý organismus před vznikem zánětů i onemocnění díky obsahu dračí krve, mízy ze stromu Croton Lechleri. Antibakteriální účinky pomáhají při žaludečních problémech i průjmech, zánětech žaludku a střev a také podporují funkci jater. Kapky působí pozitivně i při gynekologických zánětech a onemocněních, působí lehce analgeticky, mírní bolest hlavy i zubů, eliminují krvácení a podporují regeneraci poškozené pokožky.

Dávkování: Před použitím řádně protřepejte. Užívejte 3x denně 5 kapek po jídle, vydatně zapijte vodou. Během kúry zvyšte příjem tekutin. Po 3 týdnech užívání udělejte vždy týdenní pauzu a poté pokračujte.

Upozornění: Kapky nejsou vhodné pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Dračí krev, Voda, Líh kvasný 20% (1 %)

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.