Kiss My Face Corp. Šampon a koupelová pěna dětská, samopěnící 236 ml

Kiss My Face Corp. Šampon a koupelová pěna dětská, samopěnící 236 ml

Pěna plná legrace! Jemná a velmi účinná koupelová pěna a šampon bez chemikálií. To je dvojnásobná legrace. Obsažená Aloe Vera má uzdravující a zklidňující vlastnosti pro pleť podobně jako výtažek ze zeleného čaje, který má navíc protizánětlivé vlastnosti. Vůně pomeranče je utvořena směsí přírodních esenciálních olejů.certifikáty: vhodné pro: péči o dětské vláskykonzistence: tekutábarva: čirábalení

Pěna plná legrace! Jemná a velmi účinná koupelová pěna a šampon bez chemikálií. To je dvojnásobná legrace. Obsažená Aloe Vera má uzdravující a zklidňující vlastnosti pro pleť podobně jako výtažek ze zeleného čaje, který má navíc protizánětlivé vlastnosti. Vůně pomeranče je utvořena směsí přírodních esenciálních olejů.

certifikáty:
vhodné pro: péči o dětské vlásky
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Naneste na vlhké vlasy a rozmasírujte, poté opláchněte teplou vodou. Nebo použijte jako pěnu do koupele.
složení: Aqua, Orgnic Aloe Barbedensis*, Organic Camellia Sinensis*, Salvia Officinalis, Articum Lappa, Urtica Dioica, Disodium CocoGlucoside Sulfosuccinate, Decyl Glucoside, Sulfosuccinate, Cyamopsis Tatragonoloba, Polysorbate 20, Glycerin, Glyceryl Oleate, Hydrolyzovaný pšeničný protein, Směs přírodních esenciálních olejů, Potassium Sorbate
*z certifikovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Spojené státy americké
charakteristika značky: Americká společnost Kiss My Face byla založena dvojicí mladých veganů již v roce 1982 a její sídlo po celou existenci na staré farmě ve venkovském městečku Gardnier u New Yorku. Kiss My Face vyrábí a prodává vice než 200 přírodních kosmetických produktů ve více než 20 zemích světa. Firma kombinuje ve svých výrobcích nejnovější vědecké poznatky s nejefektivnějšími přírodními ingrediencemi. Vitamíny, minerály a rostlinné látky jsou zde využity na maximum. Nemusíte obětovat svoji krásu pro zdravé produkty. Zde vyhrává každý - zemědělci, zvířata, naše plateta i zákazníci. V produktech Kiss My Face nenajdete umělá barviva, zbytečné chemické přísady ani žádné zvířecí produkty. Výrobky též nejsou na zvířatech testovány. Společnost od začátku roku 2007 začala zpracovávat myšlenku na vytvoření vlastního "Green House" konceptu - konceptu, který by v sobě zahrnoval certifikované BIO a přírodní výrobky pro kompletní osobní hygienu. V současnosti je největším dodavatelem kosmetiky Obsessively Natural (přírodní kosmetiky v USA) a Kiss My Face je také výhradním dodavatelem výrobků osobní hygieny pro olympijské týmy lyžařů a snowboardistů USA.

kontakt na výrobce:
PO Box 224
144 Main Street
Gardiner
NY 12525-0224
USA

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Kiss My Face Kids

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: