Benecos Šampon 150 ml

Benecos Šampon 150 ml

  • Značka: Benecos
  • Balení: 150 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Přírodní šampon Benecos je vhodný pro všechny typy vlasů a tím pádem ho může používat celá rodina. Šampon obsahuje vodu z jabloňových květů, výtažky z heřmánku, lípy, vřesu a dalších bylin, díky kterým budou vaše vlasy jemné, pružné a plné

Přírodní šampon Benecos je vhodný pro všechny typy vlasů a tím pádem ho může používat celá rodina. Šampon obsahuje vodu z jabloňových květů, výtažky z heřmánku, lípy, vřesu a dalších bylin, díky kterým budou vaše vlasy jemné, pružné a plné života. Bez obsahu sulfátů, parabenů, silkonů, vazelín a jiných ropných produktů. Šampon je vhodný pro vegany a nese označení BDIH.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy vlasů: normální vlasy

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.