SANTE Šampon Henna Volume 200 ml

SANTE Šampon Henna Volume 200 ml

Vyživující šampon dodá vlasům objem a zářivý lesk a díky obsahu bezbarvé henny. Složení s výtažky z medu a piva je vhodné pro poškozené vlasy bez života, které potřebují novou energii a pružnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon Henna Volume SANTE je velice vhodný pro použití u poškozených vlasů díky výtažkům z bezbarvé henny, která proniká do hloubky vlasového vlákna, a napomáhá tak obnovit jeho strukturu a navrátit vlasům zářivý lesk a vitalitu. Vlasy jsou pružnější a získávají zpět svůj zdravý vzhled. 

Jemné složení s obsahem extraktů z medu a piva vyživuje vlasy po celé délce a dodává jim tak elasticitu a plnost. Tento šampon je velmi šetrný k narušeným vlasům a vhodný i pro každodenní použití.

Bezbarvá henna je známá svou výjimečnou regenerační schopností a společně s dalšími vysoce účinnými vyživujícími ingrediencemi dodává poškozeným vlasům zpátky jejich přirozenou krásu a pružnost.

Použití: Naneste na mokré vlasy, jemně promasírujte a opláchněte dostatečným množstvím vody. V případě potřeby postup opakujte.

Barva: béžová

Typy vlasů: jemné vlasy, poškozené vlasy

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

50% / Michaela 31. 1. 2018 22:35

Šampon má příjemnou konzistenci a hezky pění, ALE vlasy jsou po ně hodně tvrdé a splihlé, nepozoruji ani větší lesk, šampon si nepořídím znovu. Abych ho ale jen nehanila, tak hezky voní a důkladně vlasy vyčistí.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?