Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Siddhalepa Šampon Hydrating, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Siddhalepa Šampon Hydrating, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Hydratační šampon Ayurveda Luxury Spa podporuje zdravý růst silných lesklých vlasů. Bylinné extrakty a kokosový olej zanechává vlasy pružné a lesklé.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hydratační šampon Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa podporuje zdravý růst silných lesklých vlasů. Rostlinné extrakty a oleje intenzivně pečují o pokožku hlavy, vlasový kořínek i samotný vlas, dodávají potřebné živiny a uzamykají hydrataci. Ajurvédský šampon zanechává vlasy silnější, pružnější a zdravě lesklé.

Šampon s obsahem bylinných extraktů a rostlinných olejů regeneruje pokožku hlavy a zároveň jí dodává množství živin. Současně tak eliminuje riziko vzniku lupů, podráždění a dalších kožních problémů. Složení šamponu je bohaté na kokosový olej, který posiluje strukturu vlasu, vlasy zahušťuje a podporuje zdravý rychlejší růst, zatímco extrakt ze zeleného čaje tonizuje a zklidňuje pokožku hlavy.

Šampon je navíc obohacen o prášek z embliky lékařské, která působí jako přírodní kondicionér a usnadňuje tak rozčesávání vlasů. Ajurvédský šampon dodává vlasové pokožce živiny, které stimulují růst nových vlasů, zlepšují jejich vzhled a vitalitu.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a masáží napěňte. Nechte působit 10 minut a poté vydatně vypláchněte čistou vodou.

Typy vlasů: normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?