Siddhalepa Šampon Hydrating, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Siddhalepa Šampon Hydrating, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Hydratační šampon Ayurveda Luxury Spa podporuje zdravý růst silných lesklých vlasů. Bylinné extrakty a kokosový olej zanechává vlasy pružné a lesklé.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hydratační šampon Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa podporuje zdravý růst silných lesklých vlasů. Rostlinné extrakty a oleje intenzivně pečují o pokožku hlavy, vlasový kořínek i samotný vlas, dodávají potřebné živiny a uzamykají hydrataci. Ajurvédský šampon zanechává vlasy silnější, pružnější a zdravě lesklé.

Šampon s obsahem bylinných extraktů a rostlinných olejů regeneruje pokožku hlavy a zároveň jí dodává množství živin. Současně tak eliminuje riziko vzniku lupů, podráždění a dalších kožních problémů. Složení šamponu je bohaté na kokosový olej, který posiluje strukturu vlasu, vlasy zahušťuje a podporuje zdravý rychlejší růst, zatímco extrakt ze zeleného čaje tonizuje a zklidňuje pokožku hlavy.

Šampon je navíc obohacen o prášek z embliky lékařské, která působí jako přírodní kondicionér a usnadňuje tak rozčesávání vlasů. Ajurvédský šampon dodává vlasové pokožce živiny, které stimulují růst nových vlasů, zlepšují jejich vzhled a vitalitu.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a masáží napěňte. Nechte působit 10 minut a poté vydatně vypláchněte čistou vodou.

Typy vlasů: normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji / Monia 26. 9. 2016 10:47

Šampón krásně voní, jeho konzistence je tuhá gelová (menší spotřeba šampónu). Vlasy jsem po něm měla krásně hebké a lesklé, příjemně voněly. Jedinou nevýhodu jsem pocítila hned další den - vlasy se rychle mastí (ale každému může sednout šampón jinak).

Nenašli jste to pravé? Co tohle?