Siddhalepa Šampon Refreshing, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Siddhalepa Šampon Refreshing, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Šampon Refreshing obsahuje výtažky z tradičních ajurvédských bylin. Přirozeně vlasy posiluje a dodává jim lesk a hebkost. Zároveň zlepšuje kvalitu pokožky a pomáhá tak urychlovat růst nových vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon Refreshing Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa obsahuje výtažky z tradičních ajurvédských bylin. Přirozeně vlasy posiluje a dodává jim lesk a hebkost. Zároveň zlepšuje kvalitu pokožky, pomáhá tak urychlovat růst nových vlasů a působí preventivně proti tvorbě lupů i nadměrnému vysušování pokožky.

Obsažený kokosový olej se stará o výživu a hydrataci vlasů i vlasové pokožky. Působí mírně dezinfekčně a zabraňuje množení bakterií, které jsou zodpovědné za tvorbu lupů. Pomáhá zmírňovat pocity svědění a pálení. Výrazně zlepšuje strukturu vlasu a bojuje tak proti roztřepeným konečkům.

Výtažek z vonné routy zlepšuje prokrvení pokožky hlavy, tím zkvalitňuje dodávání živin do vlasových kořínků a zajišťuje tak rychle rostoucí zdravé a kvalitní vlasy. Extrakt z kůry neemu pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu na vlasové pokožce. Ajurvédský šampon je obzvláště vhodný pro problematickou, citlivou a svědivou pokožku hlavy.

Použití: Šampon vmasírujte do vlasů a vlasové pokožky, nechte deset minut působit, aby bylo umožněno dostatečné vstřebávání ajurvédských ingrediencí a potom opláchněte.

Barva: zelená

Typy vlasů: vlasy s lupy

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?