Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Siddhalepa Santal, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Siddhalepa Santal, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Exotický esenciální olej ze santalového dřeva provoní celou místnost kořeněnou vůní. Přináší harmonii unavenému tělu i podrážděné nervové soustavě. Je vhodný na dezinfekci vzduchu při nachlazení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Exotický esenciální olej ze santalového dřeva Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa provoní celou vaši místnost příjemnou kořeněnou vůní. Přináší harmonii unavenému tělu i podrážděné nervové soustavě. Má antiseptické a antibakteriální účinky, a je proto vhodný pro dezinfekci vzduchu při nachlazení a virových onemocněních.

Aromaterapeuticky působí na podrážděnou mysl, pomáhá překonat nervozitu, trému a strach ze zkoušek. Navozuje dobrou náladu a zmírňuje depresivní stavy. Odstraňuje problémy s dlouhodobou nespavostí, zejména z důvodu úzkosti a strachu z neznámých příčin. Uvolňuje nervové vypětí, je výborný v obdobích zvýšeného stresu a kromě toho působí také jako vynikající afrodiziakální povzbuzovač.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Anebo přidejte pár kapek do horké relaxační lázně.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?