Siddhalepa Santal, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Siddhalepa Santal, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

  • Bez DPH 174 Kč

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme.

Exotický esenciální olej ze santalového dřeva Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa provoní celou vaši místnost příjemnou kořeněnou vůní. Přináší harmonii unavenému tělu i podrážděné nervové soustavě. Má antiseptické a antibakteriální účinky, a je proto vhodný pro dezinfekci vzduchu při nachlazení a virových onemocněních.

Aromaterapeuticky působí na podrážděnou mysl, pomáhá překonat nervozitu, trému a strach ze zkoušek. Navozuje dobrou náladu a zmírňuje depresivní stavy. Odstraňuje problémy s dlouhodobou nespavostí, zejména z důvodu úzkosti a strachu z neznámých příčin. Uvolňuje nervové vypětí, je výborný v obdobích zvýšeného stresu a kromě toho působí také jako vynikající afrodiziakální povzbuzovač.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Anebo přidejte pár kapek do horké relaxační lázně.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.