Spa Magik Sérum na vlasy a šampon s minerály z Mrtvého moře - vyřaz

Spa Magik Sérum na vlasy a šampon s minerály z Mrtvého moře - vyřaz

Zkuste Dead Sea Magic Sérum na vlasy a dostanete zdarma možnost vyzkoušet Šampón s minerály ze stejné kosmetické řady. Sérum obsahuje unikátní kombinaci minerálu z Mrtvého moře a provitamínu B5 (panthenolu) a díky tomuto složení budou vaše vlasy lesklé, hydratované a objemnější až o 10 procent.Šampon s minerály Spa MagicPřípravek je bohatý na minerály z Mrtvého moře a po použití zanechává vlasy hy

Zkuste Dead Sea Magic Sérum na vlasy a dostanete zdarma možnost vyzkoušet Šampón s minerály ze stejné kosmetické řady. Sérum obsahuje unikátní kombinaci minerálu z Mrtvého moře a provitamínu B5 (panthenolu) a díky tomuto složení budou vaše vlasy lesklé, hydratované a objemnější až o 10 procent.

Šampon s minerály Spa Magic
Přípravek je bohatý na minerály z Mrtvého moře a po použití zanechává vlasy hydratované a perfektně čisté. Navíc příznivě působí na svědící pokožku hlavy, kterou jemně léčí a zbavuje ji nadbytečné mastnoty. Po umytí vlasů doporučujeme použít Dead Sea Magic kondicionér pro ještě lepší účinek.
použití: Naneste potřebné množství šampónu na vlhké vlasy a napěňte ho. Masírujte přípravkem vlasy i pokožku hlavy a poté nechte chvíli působit. Opláchněte teplou vodou.

Sérum na vlasy Spa Magic
Dodává vlasům zdraví a lesk. Obsažené minerály z Mrtvého moře vyživují každý jednotlivý vlas. Revitalizuje suché a poškozené vlasy. Obsahuje provitamin B5 pro extra lesk a výživu.
použití: Aplikujte potřebné množství séra na vlasy, krouživými pohyby ho jemně vmasírujte až ke kořínkům a nechte pět minut působit. Během této doby relaxujte - zabalte vlasy do ručníku, pokud je vám to příjemné, odpočívejte a nechte sérum působit.

certifikáty:
vhodné pro: všechny typy vlasů
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: papírový obal

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost Finders International, která Dead Sea Spa Magic vyrábí, sídlí v malebné části anglického venkova v hrabství Kent. Finders International byla první společností, která uvedla na trh řadu profesionální kosmetiky z Mrtvého moře s názvem Finders Professional. Dnes tuto řadu najdete ve Velké Británii ve více než 600 kosmetických salonech, klinikách a lázeňských zařízeních. Objevte svět přírodní kosmetiky, jejíž účinky znala již královna Kleopatra. Kosmetika Dead Sea Spa Magic plně využívá blahodárných účinků Mrtvého moře, které jsou lidstvu známy již stovky let. Minerály obsažené ve výrobcích způsobují, ze pokožka je svěží, na dotek jemná a vypadá mlaději. Příčinou je efekt, který uvolňuje tekutiny z vnitřních vrstev pokožky a plní jimi vrstvy vnější. Dead Sea Spa Magic je držitelem několika prestižních zahraničních ocenění.

kontakt na výrobce:
Spa House
Winchet Hill
Goudhurst
Kent TN17 1JY
England UK
www.findershealth.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: oblast Mrtvého moře

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst, TN17 1JY Kent Velká Británie, www.findershealth.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: