Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio 100 ml

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio 100 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Bio sezamový olej má protizánětlivé účinky, pleť regeneruje a podporuje léčbu ekzémů i akné. Stejně tak pečuje o celý organismus, posiluje jej vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio sezamový olej Nobilis Tilia skvěle hydratuje pokožku, chrání ji před známkami předčasného stárnutí a dodává jí potřebné živiny. Stejně tak pečuje i o celý organismus, posiluje jej vůči nepříznivým vnějším vlivům i negativním účinkům stresu. Olej je bohatý na množství živin a vitaminů, posiluje imunitní systém, udržuje tělo zdravé a vitální.

Olej má skvělé protizánětlivé účinky díky vysokému podílu kyseliny linolové. Ta pokožku aktivně regeneruje, hojí a chrání ji před rozšířením zánětu. Je tak skvělým pomocníkem pro léčbu ekzémů, podrážděné pokožky, ale i pleti trpící na akné a jiné nedokonalosti. Olej má lehkou texturu, která snadno pronikne hluboko do pokožky, kde vyživuje a pečuje, ale zároveň pleť zbytečně neucpává a nezatěžuje.

Za studena lisovaný sezamový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin, polynasycených mastných tuků a také kyselinu linolovou. Díky tomuto bohatému složení aktivně napomáhá regeneraci celého organismu, při pravidelném užívání stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, přispívá k celkovému zdraví a také posiluje imunitu.

Zázrak pro suchou pokožku

Sezamový olej Nobilis Tilia je skvělým pomocníkem pro péči o pokožku celého těla včetně vlasů. Jeho vyživující účinky ocení zejména pokožka zvýšeně náchylná k vysušení, které dodává intenzivní péči, aniž by ji zatěžoval, zmastil či ucpával póry. Univerzální sezamový olej ušetří potřebné místo ve vaší koupelně. Navíc je zcela bez parfemace a můžete jej míchat s jinými rostlinnými oleji podle aktuálních potřeb pleti. 

Intenzivní péče

Sezamový olej má silné vyživující účinky a působí jako blahodárný balzám při nepříjemném pnutí či svědění pokožky. Pomáhá obnovit ochranný hydrolipidový kožní film a chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Navrací pokožce její přirozenou pružnost a vláčnost, brání jejímu dalšímu vysušování, a tím působí i proti stárnutí pleti. 

Na celé tělo do hlavy k patě

Sezamový olej nemusíte ale používat jen na tvář, je skvělý na celé tělo. Olej je bohatý na obsah kyseliny linolové, která podporuje regeneraci a hojení pokožky. Sezamový olej je navíc přirozeně antibakteriální a působí protizánětlivě. Posiluje imunitu a je vhodný i při ekzémech a dermatitidách. Navíc jej můžete libovolně doplnit éterickými oleji pro komplexní aromaterapeutický zážitek. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1- 2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?