Siddhalepa Skořice list, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Siddhalepa Skořice list, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

  • Bez DPH 174 Kč

Ájurvédský esenciální olej s výtažkem z cejlonského skořicového listu provoní váš domov stimulující hřejivou vůní. Díky antiseptickým a dezinfekční účinkům je skvělý při nachlazení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ájurvédský esenciální olej Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa s výtažkem z cejlonského skořicového listu provoní váš domov stimulující a hřejivou vůní. Díky svým antiseptickým a mírně dezinfekční účinkům je výborným podpůrným prostředem při nachlazení a různých virových onemocněních.

Vůně skořice je spojována zejména s vánočním časem. Nejspíše také proto v nás vyvolává pocit tepla, domácího klidu a harmonie. Probouzí unavenou mysl i tělo a pomáhá zvyšovat koncentraci. V aromaterapii se používá k přivolání dobré nálady a zahnání drobných chmur i silnějších depresivních stavů na ústup. Kořeněná vůně je také skvělým afrodiziakálním podpůrným prostředkem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Esenciální olej ze skořice je vysoce dráždivý. Nepoužívejte jej proto ani v ředěné formě na pokožku. Není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Smrk 10 ml

Rostlinná silice ze smrku má stimulační účinek na psychiku, pomáhá při únavě a poruchách koncentrace. Čistí vzduch a má příznivý účinek při rýmě, chřipce a nachlazení.