Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2016 10 ml

Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2016 10 ml

Dopřejte si chvíle odpočinku s voňavou kompozicí sestávající se z šesti éterických olejů, které vám zvednou náladu a podpoří odpočinek. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Směs éterických olejů 2016 od Nobilis Tilia má velmi příjemnou vůni, která vám vykouzlí úsměv na tváři a celkově zlepší náladu. Díky této vonné kompozici se vám podaří nalézt potřebnou rovnováhu mezi prací i jinými aktivitami a odpočinkem. Směs pomáhá odbourávat stres, uvolňovat emoce, dodá vám optimismus, pozitivní nadhled i spontánnost.

Jedinečná směs v sobě snoubí účinky šesti voňavoučkých éterických olejů, a sice pačule, kanangy, lípy, levandule, bergamotu a benzoe. Dopřejte si chvilku klidu a rozmazlujte se jedinečnou kombinací vůní, která vám pomůže lépe překonat překážky i si užít zasloužený odpočinek. Pečlivě vybrané éterické oleje podpoří odpočinek, uleví od přepracovanosti a podpoří představivost. Zároveň díky pačuli či levanduli působí antidepresivně a celkově zklidňuje psychiku.

Dívejte se na svět pozitivně

Směs olejů stvořená pro rok 2016 vytváří podporu a dodává vám vnitřní sílu. Velice pozitivní ladění vyvážené směsi éterických olejů, které se navzájem báječně doplňují, vytvoří ve vašem domově či kanceláři přátelskou a pozitivní atmosféru. Směs 2016 je stvořena pro lepší i horší časy, poskytne vám oporu a pomáhá čelit všem nečekaným výzvám.

Energie a optimismus

Směs 2016 podporuje dobrou náladu a dodá vám sílu i v nelehkých časech. Pomáhá zmírnit známky stresu a nabrat energii při duševním vyčerpání. Omamný éterický olej z pačule odplaví všechny vaše starosti a posiluje mysl. Skvěle jej doplňuje kananga vonná, která působí proti stresu a únavě a podporuje pozitivní myšlení. Tato směs je jako stvořená pro chvíle klidu, kdy potřebujete jen tak "vypnout" a nabrat síly.

Posílení pro vaši mysl

Esenciální olej z bergamotu dodává směsi svěží tóny a má energizující účinky na tělo i mysl. Levandule pak zklidňuje a pomáhá uklidnit rozlítané myšlenky. Směs éterických olejů vám tak pomůže vychutnat si chvíle odpočinku a zároveň posílí tělo i mysl. Díky této harmonické vonné variaci tak budete snáze čelit každodenním problémům a pozitivní vůně všech šesti esencí podpoří vaši dobrou náladu.

Použití: 3-5 kapek éterického oleje přidejte do vody v aromalampě či do difuzéru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Upozornění: Nepoužívejte neředěné na pokožku. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs 100% přírodních éterických olejů

Možné alergeny: Směs 100% přírodních éterických olejů

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?