Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2016 10 ml

Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2016 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dopřejte si chvíle odpočinku s voňavou kompozicí sestávající se z šesti éterických olejů, které vám zvednou náladu a podpoří odpočinek. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Směs éterických olejů 2016 od Nobilis Tilia má velmi příjemnou vůni, která vám vykouzlí úsměv na tváři a celkově zlepší náladu. Díky této vonné kompozici se vám podaří nalézt potřebnou rovnováhu mezi prací i jinými aktivitami a odpočinkem. Směs pomáhá odbourávat stres, uvolňovat emoce, dodá vám optimismus, pozitivní nadhled i spontánnost.

Jedinečná směs v sobě snoubí účinky šesti voňavoučkých éterických olejů, a sice pačule, kanangy, lípy, levandule, bergamotu a benzoe. Dopřejte si chvilku klidu a rozmazlujte se jedinečnou kombinací vůní, která vám pomůže lépe překonat překážky i si užít zasloužený odpočinek. Pečlivě vybrané éterické oleje podpoří odpočinek, uleví od přepracovanosti a podpoří představivost. Zároveň díky pačuli či levanduli působí antidepresivně a celkově zklidňuje psychiku.

Dívejte se na svět pozitivně

Směs olejů stvořená pro rok 2016 vytváří podporu a dodává vám vnitřní sílu. Velice pozitivní ladění vyvážené směsi éterických olejů, které se navzájem báječně doplňují, vytvoří ve vašem domově či kanceláři přátelskou a pozitivní atmosféru. Směs 2016 je stvořena pro lepší i horší časy, poskytne vám oporu a pomáhá čelit všem nečekaným výzvám.

Energie a optimismus

Směs 2016 podporuje dobrou náladu a dodá vám sílu i v nelehkých časech. Pomáhá zmírnit známky stresu a nabrat energii při duševním vyčerpání. Omamný éterický olej z pačule odplaví všechny vaše starosti a posiluje mysl. Skvěle jej doplňuje kananga vonná, která působí proti stresu a únavě a podporuje pozitivní myšlení. Tato směs je jako stvořená pro chvíle klidu, kdy potřebujete jen tak "vypnout" a nabrat síly.

Posílení pro vaši mysl

Esenciální olej z bergamotu dodává směsi svěží tóny a má energizující účinky na tělo i mysl. Levandule pak zklidňuje a pomáhá uklidnit rozlítané myšlenky. Směs éterických olejů vám tak pomůže vychutnat si chvíle odpočinku a zároveň posílí tělo i mysl. Díky této harmonické vonné variaci tak budete snáze čelit každodenním problémům a pozitivní vůně všech šesti esencí podpoří vaši dobrou náladu.

Použití: 3-5 kapek éterického oleje přidejte do vody v aromalampě či do difuzéru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Upozornění: Nepoužívejte neředěné na pokožku. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs 100% přírodních éterických olejů

Možné alergeny: Směs 100% přírodních éterických olejů

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

doprodej!

Jarní vánek 10 ml

Směs éterický olejů, jenž vás přenese na rozkvetlou louku zalitou září prvních jarních slunečních paprsků. Jemná bylinně květinová vůně působí velice relaxačně a provoní váš domov.