Energy Spiron sprej do ovzduší 50 ml

Energy Spiron sprej do ovzduší 50 ml

  • Bez DPH 245 Kč

Osvěžující sprej Energy Spiron nejenom že příjemně provoní ovzduší, ale také příznivě působí na dýchání, ale také na zdraví srdce a žlučníku. Sprej se totiž po vdechnutí dostane velice rychle do krve, kde pozitivně ovlivňuje tělesné funkce. Mírní nervové vypětí, pomáhá při nachlazení a posiluje obranyschopnost organismu, navozuje klidný spánek.

Kombinace esenciálních olejů skvěle působí na dýchací potíže, pomáhá při nachlazení i astmatu a ulevuje i od kuřáckého kašle. Také usnadňuje vykašlávání, uvolňuje dýchání a rozpouští zahlenění. Příjemná vůně také pomáhá stabilizovat rozbouřenou psychiku, mírní negativní dopady stresu a navozuje příjemný klidný spánek.

Uklidňující účinky oceníte také při bolestech hlavy i migrénách, osvěžující vůně vás povzbudí a dodá vám novou energii. Esenciální oleje také pozitivně ovlivňují správnou funkci žlučníku, srdce i dýchacích cest. Sprej je vhodný pro použití doma, v kanceláři i v zakouřených prostorech.

Použití: Sprej před použitím protřepejte! Aplikujte krátkým střikem do ovzduší nebo nastříkejte na čistý kapesník a inhalujte.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Esenciální olej z citronu, Esenciální olej z eukalyptu, Esenciální olej z kadidla, Esenciální olej z kadidla, Esenciální olej z kafru, Esenciální olej z levandule, Esenciální olej z máty, Esenciální olej z meduňky, Esenciální olej z myrty, Esenciální olej ze santalového dřeva, Esenciální olej ze smrku stepilého, Esenciální olej z túje, Ethanol (87 %) , Isobutan

Možné alergeny: Esenciální olej z citronu, Esenciální olej z eukalyptu, Esenciální olej z kadidla, Esenciální olej z kadidla, Esenciální olej z kafru, Esenciální olej z levandule, Esenciální olej z máty, Esenciální olej z meduňky, Esenciální olej z myrty, Esenciální olej ze santalového dřeva, Esenciální olej ze smrku stepilého, Esenciální olej z túje, Ethanol

Konzistence: tekutá

Obal: kovový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Drags Imun 30 ml

Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton Lechleri má regenerační a hojivé účinky. Působí antisepticky a antibakteriálně, pomáhá posílit zdravotní stav organismu.