Energy Spiron sprej do ovzduší 50 ml

Energy Spiron sprej do ovzduší 50 ml

  • Bez DPH 245 Kč

Osvěžující sprej Spiron příjemně provoní ovzduší, také pozitivně působí na dýchání, zdraví srdce a žlučníku. Po vdechnutí se dostane velice rychle do krve, kde ovlivňuje tělesné funkce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující sprej Energy Spiron nejenom že příjemně provoní ovzduší, ale také příznivě působí na dýchání, ale také na zdraví srdce a žlučníku. Sprej se totiž po vdechnutí dostane velice rychle do krve, kde pozitivně ovlivňuje tělesné funkce. Mírní nervové vypětí, pomáhá při nachlazení a posiluje obranyschopnost organismu, navozuje klidný spánek.

Kombinace esenciálních olejů skvěle působí na dýchací potíže, pomáhá při nachlazení i astmatu a ulevuje i od kuřáckého kašle. Také usnadňuje vykašlávání, uvolňuje dýchání a rozpouští zahlenění. Příjemná vůně také pomáhá stabilizovat rozbouřenou psychiku, mírní negativní dopady stresu a navozuje příjemný klidný spánek.

Uklidňující účinky oceníte také při bolestech hlavy i migrénách, osvěžující vůně vás povzbudí a dodá vám novou energii. Esenciální oleje také pozitivně ovlivňují správnou funkci žlučníku, srdce i dýchacích cest. Sprej je vhodný pro použití doma, v kanceláři i v zakouřených prostorech.

Použití: Sprej před použitím protřepejte! Aplikujte krátkým střikem do ovzduší nebo nastříkejte na čistý kapesník a inhalujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal působí příznivě na zdravotní stav plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a jater. Díky vyváženému složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci a revitalizaci organismu.