Mastic spa Sprchový gel, Terra Men 200 ml

Body Wash Gel

Mastic spa Sprchový gel, Terra Men 200 ml

Body Wash Gel

Sprchový gel pro muže s obsahem mastichy důkladně, avšak šetrně čistí pokožku celého těla. Výtažek z heřmánku poskytuje pokožce zklidňující účinky a extrakt z čajovníku ji tonizuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mastic spa Sprchový gel Terra Men byl vyvinut pro specifické požadavky mužské pokožky. Díky velice jemnému složení a šetrným čistícím složkám nedráždí pokožku, nezpůsobuje její nadměrné vysušení či zarudnutí. Sprchování s tímto gelem je revitalizující zážitek pro vaše tělo i mysl a přinese vám dlouhotrvající pocit svěžesti a příval energie.

Sprchový gel obsahuje zázračnou mastichu, pryskyřici, která roste pouze v jižní oblasti řeckého ostrova Chios. Masticha má již po staletí známé příznivé účinky na pokožku, dodává jí dlouhodobou hydrataci a napomáhá regenerovat její strukturu. Zároveň působí mírně antisepticky, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů a je vhodná i na pokožku s akné.

Výtažek z čajovníku čínského obsahuje vysoké množství antioxidantů, které chrání proti volným radikálům a zároveň příjemně tonizuje pokožku díky obsahu rostlinných polyfenolů. Heřmánkový extrakt má přirozeně zklidňující vlastnosti a působí blahodárně na suchou pokožku. Jemná kořeněná vůně probudí vaše smysly a vaše pokožka bude dokonale svěží a sametově hebká.

Použití: Naneste malé množství gelu na mycí houbu a rozetřete na mokré pokožce, dokud se nevytvoří pěna. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?