Benecos Štětec na tvářenku, BE 1 ks

Benecos Štětec na tvářenku, BE 1 ks

  • Značka: Benecos
  • Balení: 1 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Velice jemný a hustý zkosený štětec ze syntetického vlákna pro přesnou aplikaci tvářenky a modelování kontur obličeje. Štětec můžete použít pro aplikaci pudrové i krémové tvářenky a bronzeru. Rukojeť je vyrobena z bambusového dřeva, kování z recyklovaného hlin&iacut

Velice jemný a hustý zkosený štětec ze syntetického vlákna pro přesnou aplikaci tvářenky a modelování kontur obličeje. Štětec můžete použít pro aplikaci pudrové i krémové tvářenky a bronzeru. Rukojeť je vyrobena z bambusového dřeva, kování z recyklovaného hliníku. 

Péče: Štětec myjeme podle potřeby ve vlažné vodě s jemným šamponem. Necháme uschnout nejlépe ve svislé, či vodorovné poloze. Pokud není nezbytně nutné, nenamáčejte kovovou ani dřevěnou část štětce. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?