Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Energy Stimaral 30 ml

Energy Stimaral 30 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Kapky Stimaral podporují přirozené funkce jater, sleziny, žlučníku, srdce a plic. Z bylinných výtažků obsahují především rozhodnici, jež příznivě působí na kognitivní a duševní výkonnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapky Stimaral podporují přirozené funkce jater, sleziny, žlučníku, srdce a plic. Z bylinných výtažků obsahují především rozchodnici, jež příznivě působí na kognitivní a duševní výkonnost. Kombinace obsahuje bylinné výtažky, a to především rozchodnici růžovou, která je dále doplněna o klanoprašku, jinan nebo skořici. V kapkách ale najdete také éterické oleje, a sice grepu či kardamomu, jejichž pozitivní účinky jsou podpořeny pomocí křišťálu i dalších drahých kamenů.

Rozchodnice, které je v kapkách nejvyšší podíl, je známá tím, že pozitivně ovlivňuje kognitivní a duševní výkonnost. Má však také příznivé účinky na trávení. Tyto účinky podporuje i klanopraška, která kromě toho působí jako adaptogen a tonikum. Rozchodnice v kombinaci se skořicí pomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a ginkgo pak podporuje mikrocirkulaci krve a hraje roli při optimální činnosti mozku.

Dávkování: Před použitím protřepte! Dospělí užívají 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po 3 týdnech udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Obsahuje jinan dvojlaločný. Může snižovat srážlivost krve. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh, Psychika, Menstruace

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?