Energy Stimaral 30 ml

Energy Stimaral 30 ml

  • Bez DPH 354 Kč

Bioinformační kapky Stimaral harmonizují energetickou dráhu řídící játra, slezinu, žlučník, srdce a plíce. Kombinace rostlinných výtažků podporuje odolnost organismu, zlepšuje výkonnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační kapky Energy Stimaral harmonizují energetickou dráhu řídící játra, slezinu, ale také žlučník, srdce a plíce. Kombinace rostlinných výtažků podporuje odolnost organismu, zlepšuje fyzickou i duševní výkonnost, snižuje pocit únavy a dodává tělu vitalitu i energii.

Kapky celkově posilují organismus, chrání jej před nemocemi a současně podporují zdraví a vitalitu celého těla. Směs bylinek je skvělým pomocníkem při problémech s cévami, štítnou žlázou, nadledvinkami, játry, slezinou ale i špatném zraku a snížené imunitě. Stimaral pomáhá při zvýšené fyzické a psychické námaze, astenických syndromech, všeobecné slabosti, neurózách a hypotenzi.

Bylinné kapky zlepšují adaptibilitu organismu v novém prostředí, tonizují jej a dodávají novou energii. Kromě toho, zlepšují soustředění a posilují dlouhodobou paměť, pomáhají se lépe vyrovnat se zvýšenou psychickou i fyzickou zátěží. Kapky jsou tak skvělým pomocníkem při nespavosti, podrážděnosti a depresi.

Dávkování: Před použitím protřepte! Dospělí užívají 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po 3 týdnech udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bylinný extrakt (82,6 %) , Sorbitol, Celulóza, Voda, Xantan, Grepová silice, Sorban draselný, Směs silic (0,12 %)

Možné alergeny: Grepová silice, Sorban draselný

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.