Siddhalepa Sůl do koupele Sensual, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Siddhalepa Sůl do koupele Sensual, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédská sůl do koupele Sensual přináší klid a harmonii unavenému tělu i mysli. Lázeň obsahuje sůl a byliny, které podporují přirozené detoxikační procesy těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédská sůl do koupele Sensual Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa přináší klid a harmonii unavenému tělu i mysli. Unikátní lázeň obsahuje sůl a tradiční indické byliny, které podporují přirozené detoxikační procesy v těle. Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky a otevírat a pročišťovat póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin.

Koupelové soli propůjčuje uklidňující účinky extrakt z kůry z bílého santalu, jenž se využívá pro své antidepresivní a uklidňující účinky. Dále obsažený prášek z kořene kurkumy patří v Indii mezi tradiční zkrášlující prostředky. Místní ženy jej používají pro výrobu pleťových masek se zpevňujícími, vyživujícími a hlavně čistícími účinky.

Solná koupel Sensual zharmonizuje vaše tělo i nervovou soustavu, uvolní svalové napětí, zbaví organismus stresu a dopřeje vaší unavené duši pocit pohody a klidu. Zároveň zanechá vaši pokožku krásně čistou a pevnější s mladistvým a zdravě rozzářeným vzhledem.

Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

Barva: žlutá

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?