Spa Magik Super sérum s 6 oleji, Spa Magik Organiks 50 ml

Spa Magik Super sérum s 6 oleji, Spa Magik Organiks 50 ml

  • Bez DPH 412 Kč

Organické sérum s čistými přírodními silicemi a mořskou vodou čití a oživuje pleť a díky levandulovému oleji představuje skvělou relaxaci před spaním.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Super sérum s 6 oleji Spa Magik s mořskou vodou a čistě přírodními silicemi má na pleť léčivé a oživující účinky. Díky přírodnímu vitaminu E, levandulovému, šípkovému, slunečnicovému a kokosovému oleji poskytuje pleti kvalitní péči a zanechává ji krásně čistou a oživenou. Svou levandulovou vůní nabízí příjemnou relaxaci před ulehnutím ke spánku.

Sérum obsahuje kokosový olej bohatý na prospěšné kyseliny, který zvlhčuje i tu nejsušší a citlivou pokožku. Slunečnicový olej, který je plný vitaminů E, D a B pleti poskytne kvalitní výživu. O pěsticí účinky séra se stará šípkový olej, který díky nenasyceným mastným kyselinám a vitaminům podporuje vitalitu pleti, zklidňuje záněty a působí hojivě. Sérum navíc obsahuje levandulový olej, který je znám svými zklidňujícími a relaxačními účinky.

Použití: Několik kapek séra vmasíruje nejlépe před spaním na obličej.

Tip: Sérum lze aplikovat také na vlasy a vlasovou pokožku. Zklidňuje svědění a kožní problémy. Další možností je nanesení séra na nehtovou kůžičku pro kvalitní výživu a zlepšení růstu. Sérum můžete zkusit použít i na suché rty, kterým během chvilky navrátí potřebnou vlhkost.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?