Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Klar Tablety do myčky

Klar Tablety do myčky

Ekologické tablety do myčky ušetří vaše ruce, vodu i životní prostředí. Nádobí bude perfektně umyto a díky jednoduchému přesnému dávkování nebudete zbytečně plýtvat mycími přípravky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ekologické tablety do myčky Klar ušetří vaše ruce, vodu i životní prostředí. Nádobí bude perfektně umyto a díky jednoduchému přesnému dávkování nebudete zbytečně plýtvat mycími přípravky.

Tablety kombinují účinné a k přírodě šetrné látky, které zajišťují dokonalé odstranění mastnoty i přischlých nečistot. Nádobí je tak čisté, lesklé, bez stop po kapkách a bez vápenných usazenin. Tablety neobsahují přidané vonné esence.

Ekologický přípravek pro dokonale čisté nádobí. Jednoduché dávkování a zároveň nejlepší výsledky při umývání nádobí. Bez přidaných vonných esencí. Bez fosfátů a syntetických látek. Přípravek je vhodný i pro alergiky.

Použití: Do myčky vložte 1-2 tablety dle míry znečištění a množství nádobí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2 , DE 73650, Winterbach, Německo

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Polyaspartat, Tetrasodium Iminodisuccinat, Sulfated Castor Oil, Protease

Možné alergeny: Sodium Citrate, Sodium Silicate, Sulfated Castor Oil

Obal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?