Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Klar Tablety do myčky

Klar Tablety do myčky

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Ekologické tablety do myčky ušetří vaše ruce, vodu i životní prostředí. Nádobí bude perfektně umyto a díky jednoduchému přesnému dávkování nebudete zbytečně plýtvat mycími přípravky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ekologické tablety do myčky Klar ušetří vaše ruce, vodu i životní prostředí. Nádobí bude perfektně umyto a díky jednoduchému přesnému dávkování nebudete zbytečně plýtvat mycími přípravky.

Tablety kombinují účinné a k přírodě šetrné látky, které zajišťují dokonalé odstranění mastnoty i přischlých nečistot. Nádobí je tak čisté, lesklé, bez stop po kapkách a bez vápenných usazenin. Tablety neobsahují přidané vonné esence.

Ekologický přípravek pro dokonale čisté nádobí. Jednoduché dávkování a zároveň nejlepší výsledky při umývání nádobí. Bez přidaných vonných esencí. Bez fosfátů a syntetických látek. Přípravek je vhodný i pro alergiky.

Použití: Do myčky vložte 1-2 tablety dle míry znečištění a množství nádobí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2 , DE 73650, Winterbach, Německo

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Citrate, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Polyaspartat, Tetrasodium Iminodisuccinat, Sulfated Castor Oil, Protease

Možné alergeny: Sodium Citrate, Sodium Silicate, Sulfated Castor Oil

Obal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?