ESI Tea tree 10 ml

ESI Tea tree 10 ml

  • Bez DPH 117 Kč

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistý tea tree olej ESI má skvělé dezinfekční a antibakteriální vlastnosti, kromě toho působí antimykoticky i antisepticky a aktivně regeneruje poškozenou pokožku. Olej je vlastně takovou přírodní dezinfekcí, která spolehlivě eliminuje záněty, regeneruje drobná tržná i řezná poranění, skvěle ošetřuje štípnutí hmyzem, ale také působí proti aftům a oparům.

Tea tree olej je silné přírodní antiseptikum, poškozenou pokožku spolehlivě léčí, aktivně napomáhá její regeneraci a zároveň chrání před opětovným výskytem zánětu. Olej má skvělé antiseptické, antibakteriální i antimykotické účinky, skvěle tak hojí akné, afty, opary a jiná drobná poranění. Díky léčivým účinkům jej lze použít i k léčbě kožních mykóz a působí pozitivně i při revmatismu a artritidě.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte nejlépe přímo na osušenou postiženou pokožku a nechte vstřebat. Olej také můžete přidat do čisté vody a poté použít k oplachům či sedacím koupelím.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Malaleuca Alternifolia Oil

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1, 17012 Albissola Marina Itálie, www.esi-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Smrk 10 ml

Rostlinná silice ze smrku má stimulační účinek na psychiku, pomáhá při únavě a poruchách koncentrace. Čistí vzduch a má příznivý účinek při rýmě, chřipce a nachlazení.