Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Tea tree 10 ml

Saloos Tea tree 10 ml

Značka: Saloos
Balení:
96
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(11)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Tea Tree je přírodní rostlinná silice s intenzivní hořce kořeněnou vůní. Éterický olej z čajovníku je jedním z nejoblíbenějších a obecně nejpoužívanějších. Má silné antiseptické účinky a je používán pro dezinfekci drobných oděrek či poranění. Působí protizánětlivě a zmírňuje otoky.

Díky své výrazné vůni účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy na pracovišti či v domácnosti. Čistí vzduch a přináší atmosféru osvěžení. Tea tree zmírňuje podráždění pokožky a podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, díky čemuž urychluje hojení.

Zároveň posiluje mikrocirkulaci a mírní krvácení dásní. Pomáhá optimalizovat tukový metabolismus v pokožce, a je proto vhodný i na mastnou a smíšenou pleť. Éterický olej z tea tree ja často využíván jako tzv. silice první pomoci při štípnutí hmyzem či oparech.

Univerzální pomocník

Éterický olej z tea tree je jedním z nejoblíbenějších a nejvšestrannějších, které na trhu najdete. Je oblíben nejen pro svoji lehce nahořklou svěží bylinnou vůni, ale také pro široké spektrum využití. Použijte jej do aromalampy pro inhalaci a provonění domácnosti či jej přidejte do pečujících přípravků na celé tělo od hlavy k patě. Tea tree olej se ve vaší domácnosti rozhodně neztratí. 

Proti zánětu i otokům

Esenciální olej z tea tree je přirozeně antiseptický, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů, a tím i chrání proti zánětu. Lze jej použít nejen jako účinnou dezinfekci vzduchu v místnostech, ale také pro ošetření drobných ran či oděrek. Zklidňuje pokožku s podrážděním a zmírňuje nepříjemné svědění po poštípání hmyzem. 

Pro čistou a zářivou pleť

Esenciální olej Tea tree je také velice často přidáván do kosmetických přípravků. Má normalizační vliv na smíšenou a mastnou pleť, působí proti ucpávání pórů a tvorbě černých teček a dlouhodobě brání vzniku pupínků. Zároveň vysušuje pupínky již vzniklé a urychluje jejich hojení. Podporuje mikrocirkulaci ve tkáních, čímž urychluje její regeneraci.  

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Ze široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 6 let. Při potřebě použití u menších dětí (batolat) je potřeba se řídit polovičním dávkováním, platným pro těhotné ženy. Při pochybnostech o vhodnosti použití se poraďte s aromaterapeutem. Éterický olej tea tree mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Při akutních případech jako štípnutí hmyzem lze použít éterický olej tea tree bez ředění, u citlivých osob proveďte test snášenlivosti, u dětí doporučujeme éterický olej zředit v nosném oleji. Chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (11)

Aromaterapeutický horoskop – Střelec

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje proti akné

Éterické oleje při nachlazení

Jak se zbavit chrápání

Jak se zbavit ženských mykóz přírodní cestou

Jak si poradit s akné přírodní cestou

Nejlepší éterické oleje proti virům

Olejová péče o lupénku

Stálice Saloos

Tea tree: čaj z Austrálie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: