Saloos Tea tree 10 ml

Saloos Tea tree 10 ml

  • Bez DPH 74 Kč

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Tea Tree je přírodní rostlinná silice s intenzivní hořce kořeněnou vůní. Éterický olej z čajovníku je jedním z nejoblíbenějších a obecně nejpoužívanějších. Má silné antiseptické účinky a je používán pro dezinfekci drobných oděrek či poranění. Působí protizánětlivě a zmírňuje otoky.

Díky své výrazné vůni účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy na pracovišti či v domácnosti. Čistí vzduch a přináší atmosféru osvěžení. Tea tree zmírňuje podráždění pokožky a podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, díky čemuž urychluje hojení.

Zároveň posiluje mikrocirkulaci a mírní krvácení dásní. Pomáhá optimalizovat tukový metabolismus v pokožce, a je proto vhodný i na mastnou a smíšenou pleť. Éterický olej z tea tree ja často využíván jako tzv. silice první pomoci při štípnutí hmyzem či oparech.

Univerzální pomocník

Éterický olej z tea tree je jedním z nejoblíbenějších a nejvšestrannějších, které na trhu najdete. Je oblíben nejen pro svoji lehce nahořklou svěží bylinnou vůni, ale také pro široké spektrum využití. Použijte jej do aromalampy pro inhalaci a provonění domácnosti či jej přidejte do pečujících přípravků na celé tělo od hlavy k patě. Tea tree olej se ve vaší domácnosti rozhodně neztratí. 

Proti zánětu i otokům

Esenciální olej z tea tree je přirozeně antiseptický, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů, a tím i chrání proti zánětu. Lze jej použít nejen jako účinnou dezinfekci vzduchu v místnostech, ale také pro ošetření drobných ran či oděrek. Zklidňuje pokožku s podrážděním a zmírňuje nepříjemné svědění po poštípání hmyzem. 

Pro čistou a zářivou pleť

Esenciální olej Tea tree je také velice často přidáván do kosmetických přípravků. Má normalizační vliv na smíšenou a mastnou pleť, působí proti ucpávání pórů a tvorbě černých teček a dlouhodobě brání vzniku pupínků. Zároveň vysušuje pupínky již vzniklé a urychluje jejich hojení. Podporuje mikrocirkulaci v tkáních, čímž urychluje její regeneraci.  

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Melaleuca Alternafolia Oil

Možné alergeny: Melaleuca Alternafolia Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.