Bio-D Tekuté mýdlo na ruce Aloe vera a limetka 500 ml

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce Aloe vera a limetka 500 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Tekuté mýdlo na ruce s osvěžující vůní limety a Aloe vera spolehlivě myje pokožku rukou, navíc pokožku zjemňuje, podporuje regeneraci a uzamyká potřebnou hydrataci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tekuté mýdlo na ruce Bio-D s osvěžující vůní limety a Aloe vera spolehlivě myje pokožku rukou, současně ji ale zbytečně nevysušuje, a nezpůsobuje podráždění. Složení na bázi rostlinných tenzidů tvoří krémovou pěnu, která si poradí i s odolnou špínou a mastnotou, ale pokožku nepřesuší.

Tekuté mýdlo se svěží vůní limety a Aloe pečuje o namáhané ruce, zároveň je spolehlivě myje od každodenních nečistot. Složení s rostlinnými tenzidy a mořskou solí pokožku účinně čistí a mírně dezinfikuje, zatímco kyselina mléčná zklidňuje a esenciální oleje z citrusových plodů působí antibakteriálně. O zklidnění se také stará šťáva z Aloe vera, která navíc pokožku zjemňuje, podporuje regeneraci a uzamyká potřebnou hydrataci. Tekuté mýdlo na ruce je díky jemnému přírodnímu složení vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku rukou, namydlete a opláchněte dostatečným množstvím čisté vody.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Anionic Tensides, Non-Ionic Tensides, Sodium Chloride, Citric Acid, Citrus Aurantifolia Oil, Lactic Acid, Aloe Barbadensis

Možné alergeny: Citric Acid, Citrus Aurantifolia Oil

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way, HU7 0YQ Sutton Fields, Hull Velká Británie, tel: +44-191 418 8209, http://www.biodegradable.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Myje výborně / Zuzana 3. 8. 2017 14:17

Mýdlo mne překvapilo tím, jak dobře myje. Je to mé první bio mýdlo a jsem s ním velmi spokojena. Příjemně voní po citrusech. Ruce dobře umyje ale nevysuší.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?