puroBIO cosmetics Tekuté oční linky se štětečkem 3 ml

puroBIO cosmetics Tekuté oční linky se štětečkem 3 ml

Skladem na pobočce

Polomatné tekuté linky v černém odstínu jsou velmi univerzální a díky štetečku s tenkým hrotem umožňují přesnou aplikaci kolem řas. Budou vypadat krásně třeba s výraznější rtěnkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tekuté oční linky se štětečkem od puroBIO představují snadnou cestu, jak si vytvořit klasické tekuté oční linky, které zdůrazní tvar i barvu vašich očí. Bude slušet ženám a dívkám se světlými i tmavými vlasy. Černá linka je velmi univerzální a má výraznější odstín než tužky na oči. Využijete ji při jakékoliv příležitosti, a můžete ji aplikovat jak samostatně, tak ji doplnit očními stíny.

Polomatná černá oční linka má úzký štěteček s tenkým hrotem, s jehož pomocí snadno vytvoříte sofistikované líčení očí, které stačí doplnit jemnou či výraznější rtěnkou, a rázem budete připraveni na každou příležitost. Syté minerální pigmenty krásně přilnou k víčku a nebudou se slévat. Složení s obsahem šalvějového hydrolátu, rostlinného glycerinu či arganového oleje jemnou pokožku nezatíží, a naopak ji pomáhá hydratovat a zjemňovat. 

Použití: Pomocí přiloženého štětečku vytvořte linku kolem horních řas. Před použitím protřepejte.

Barva: černá

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a, 70015 Noci – Ba Itálie, tel: +39 080 497 81 43, http://purobiocosmetics.it/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?